Sisukord

Sisekoolitused

Kas kutsuda koolitaja oma organisatsiooni või saata üksikud töötajad avatud koolitusele, sõltub eelkõige sellest, kui suurele töötajate ringile peetakse ühte või teist teemat oluliseks.
Organisatsioonisisese koolituse eeliseks on see, et võimaldab organisatsiooni vajadustele vastavaid teadmisi saada.
See on ühtlasi oluline mõjutegur organisatsiooni kultuuri kujundamisel ning töötajate ettevalmistamisel vajalikeks muutusteks.
Organisatsioonisisene koolitus hõlmab nii organisatsiooni enda töötajate tehtavat koolitust oma kolleegidele (sisekoolitus) kui ka organisatsiooni vajadustest lähtuvalt organisatsiooni sisse tellitud koolitust (sisseostetud koolitus).

Addenda on Teile hea meelega sisekoolituste korraldamiseks igati abiks. Avatud koolitused, mida on võimalik ka sisekoolitustena korraldada ning näited juba läbi viidud sisekoolitustest on toodud valdkondade lõikes:

Sisekoolitusi on võimalik viia läbi ka veebiseminari vormis, mis annab võimaluse osaleda reaalselt toimuval koolitusel olenemata asukohast.

Kõikidel koolitusteemadel pakume sisekoolitusi, mille ülesehituse ja sisu kujundame vastavalt Teie soovile ning vajadustele!

Huvi korral palume täita allpool oleva vormi või saata e-kiri aadressil addenda@addenda.ee ning teeme Teile koolituse pakkumuse lähtuvalt Teie organisatsiooni vajadustest.


Pakkumise või lisainformatsiooni küsimiseks täitke palun järgnevad lahtrid:

*
*
*
*
*
*

Veebiseminarid Euroopa Liidu veemajanduse regulatsiooni teemal

   Addenda OÜ viib Välisministeeriumi arengu- ja humanitaarabi vahendite toel ellu projekti "Reovee käitluse ja veemajandustaristu tehnoloogiliste ja tehniliste lahenduse väljatöötamine Valgevene ettevõtetele".Projekti raames toimus 15 veebiseminari, mille raames käsitleti EL veemajanduspoliitikat, seadusandlust, standardeid. Samuti oli vaatluse all Eesti reovee käitluse ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu