Sisukord

Sisekoolitus - Isikutüüpidel põhinev meeskonnatreening

Registreeri koolitusele
Jaga

Eesmärk

Koolitusel osalejad õpivad tundma enda isiksuseomadusi ning enda ja teiste liikmete vaheliste suhete põhistruktuuri. Koolitus aitab meeskonnal väljuda argipäeva rutiinist ning panna end proovile uudsetes olukordades. Seejuures õpitakse tulemuslikku koostööd tegema nii iseenda kui ka teiste meeskonnaliikmetega. Koolitus on struktureeritud ja juhitud. Teooriaosad ja arutelud vahelduvad praktilise osaga. Koolitus toimub sõbralikus ja positiivses keskkonnas, mis tagab parima võimaliku kaasatuse ja info-omandamise osalejate poolt.


Teemad

Koolitusel käsitleme järgnevaid teemasid:

  • grupi sotsiaalpsühholoogilised aspektid
  • C.G. Jungi isiksusetüüpide teooria (ja selle edasiarendused)
  • isiksusetüüpide põhijooned
  • isiklike tugevuste ja nõrkuste analüüs
  • isiksusetüüpide vaheliste suhete struktuur, koostööpunktid ja arengukohad

Koolituse täpne sisu ja teemade rõhuasetused kujunevad peale koolituspakkumise kinnitamist suhtlemisel tellijaga. 

 


Meetodid

Koolitus on praktilise suunitlusega. Vahelduvat teooriat rikastavad praktiliste ülesannete lahendamine, meeskonnamängud ja olukordade arutelu. Lisaks lühiloengutele toome koolitusel palju praktilisi näiteid, toimuvad diskussioonid ning arutelud igapäevaste situatsioonide kohta.


Lisainfo

Koolituskava kohendatakse vastavalt tellija vajadustele ja soovidele. Koolituse aeg, maht, toimumiskoht ja grupi suurus lepitakse kokku koolituse tellijaga sõltuvalt täpsest lähteülesandest.

Lisainfot jagab meelsasti

Pildid / - Helen Tammesalu

Helen Tammesalu
+372 5804 3270
helen.tammesalu@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.