Sisukord

Sisekoolitus - Arenguvestluste läbiviimine

Registreeri koolitusele
Jaga

Pildid / - goal


Eeltutvustus

Arenguvestlus on korrapärane ja usalduslik vestlus, mis aitab juhil parimal kombel ühitada inimese personaalsed teadmised, oskused, eesmärgid, võimed, loovuse, hoiakud ja ambitsioonid organisatsiooni eesmärkidega ning nende arengule kaasa aidata. Arenguvestluse puhul on võtmeteguriks kahe inimese vaheline suhtlemine ja eeskätt just juhi suhtlemisoskus ning arenguvestluse läbiviimise tehnikate valdamine, mis määravad suures osas arenguvestluste edukuse.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda teadmised arenguvestluse protsessidest ja arenguvestluse ettevalmistamisest, läbiviimisest ning tagasiside saamisest.

Koolituse tulemusena juhid mõistavad arenguvestluse vajalikkust ning oskavad vestlusi läbi viia ning vestluse tulemusi juhtida. Muud täpsemad õpiväljundid sõnastatakse vastavalt koolituse Tellija eesmärkidele. 


Teemad

•  Mis on arenguvestlus ja selle eesmärgid?
•  Mida annavad arenguvestlused vahetule juhile, töötajale ja asutusele tervikuna?
•  Milline on hea arenguvestlus?
•  Milliseid teemasid arenguvestlusel käsitletakse?
•  Kuidas arenguvestlust ette valmistada ja läbi viia?
•  Milliseid oskusi peaks vahetu juht vestluse läbiviimisel kasutama ja millest hoiduma?
•  Kuidas luua süsteemset arenguvestluste protsessi?

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 80%.


Aeg ja maht

Koolituskava kohandatakse vastavalt tellija vajadustele ja soovidele. Koolituse aeg, maht, toimumiskoht ja grupi suurus lepitakse kokku koolituse tellijaga sõltuvalt täpsest lähteülesandest.


Toimumiskoht

Kokkuleppel tellijaga - kas tellija või pakkuja organiseeritud ruumides.


Koolitajad

Pildid / - 2014 Katrin Alujev
Katrin Alujev on Estraveli personali- ja kvaliteedi direktor. Katrin töötas 9 aastat TNT-s personali- ja  kvaliteedijuhina, ajal mil TNT valiti Euroopa parimaks tööandjaks. Katrin on Eesti Kvaliteediühingu liige ning alates 1999. aastast kuulub ta Eesti mainekamasse personalitöö arendamise ühingusse PARE. Katrin on osalenud mitmetel konverentsidel ning koolitustel lektorina, muuhulgas arenguvestluste protsesside väljatöötamise ning läbiviimise koolitustel.


Meetodid

Lühiloengud, praktilised näited, grupiarutelud, praktilised harjutused.

Koolitus on üles ehitatud nii, et praktikaga näitlikustatud loengublokid vahelduvad diskussioonidega.


Maksumus

Küsige hinnapakkumist!


Lisainfo

Lisainfot jagab meelsasti

Pildid / - 2014 Diana Nõmmik v

Diana Nõmmik
+ 372 580 91 404
diana.nommik@addenda.ee


Registreeri koolitusele
Jaga

STARTERminsk

  Hello, entrepreneurial student! You do not have an idea? You do not have a team? But you would very much like to learn everything about starting a team and developing the idea? This is for you!   Come and join the STARTERminsk business idea development program!   The program designed by six Estonian universities will help you with all the basic entrepreneurship skills (business development, service design/product ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.