Sisukord

Blogi

Vandeadvokaat Annika Vait põhipuhkuse aegumisest

Millal põhipuhkus aegub? Põhipuhkus tuleb kasutada kalendriaasta jooksul. Kui seda täies ulatuses ei kasutada, viiakse kasutamata osa üle järgmisesse aastasse.  Sellise edasikandmisega ei saa aga töötaja koguda endale lõpmatuseni kasutamata puhkuse aega, mida tulevikus nt korraga puhkusena või lepingu lõppedes ...
Brit Peterson
arendusjuht ja koolitaja
brit.peterson@addenda.ee
29.01.2013 16:15

Vandeadvokaat Annika Vait - Kellel on koondamise korral tööle jäämise eelisõigus?

Töölepingu seaduse (TLS) § 89 esimese lõike kohaselt võib tööandja töölepingu erakorraliselt üles öelda, kui töösuhte jätkamine kokkulepitud tingimustel muutub võimatuks töömahu vähenemise või töö ümberkorraldamise tõttu või muul töö lõppemise juhul. Sellist olukorda nimetatakse seaduse ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.