Sisukord

Blogi

Advokaat Kadri Suurkivi – millal on võimalik parandada pakkumuses sisalduvad arvutusvead?

Riigihankeõiguses kehtib põhimõte, et peale pakkumuste esitamist ei tohi teha muudatusi pakkumus(t)es. Eeltoodud range reegel kehtib avatud ja piiratud hankemenetluses, kuivõrd nendes hankemenetluse liikides on keelatud pidada läbirääkimisi (RHS § 58 lg 3 ja § 61 lg 2). Hankija võib küsida pakkujalt selgitusi pakkumuse ...
Diana Nõmmik
koolitusjuht
diana.nommik@addenda.ee
26.06.2015 08:40

Advokaadibüroo Sorainen advokaat Kadri Härginen - Kas tordi maitse sõltub kondiitrist või koostisainetest?

Kas tordi maitse sõltub kondiitrist või koostisainetest? Kui tellite endale koju näiteks maali või sünnipäevale torti, kas langetate valiku pakkuja kasuks üksnes lähtuvalt hinnast? Tõenäoliselt mitte.Nii on ka hankijad ammu oodanud, millal oleks võimalik riigihangetel pakkumuste hindamisel võtta arvesse ja anda ...
Diana Nõmmik
koolitusjuht
diana.nommik@addenda.ee
15.04.2015 11:55

Riigikohus kinnitas rahandusministeeriumi seisukohta ühispakkuja kõrvaldamise kohta

Rahandusministeerium on riigihanke nõustamispraktikas väljendanud seisukohta, et hankemenetlusest kõrvaldamise aluseid tuleb rakendada iga isiku suhtes eraldi. See tähendab, et ka ühispakkumuse korral tuleb kõrvaldamise aluseid kontrollida ühispakkujate kohta eraldi ning kõrvaldada saab vaid selle isiku, kelle suhtes mõni ...
Brit Peterson
arendusjuht ja koolitaja
brit.peterson@addenda.ee
10.05.2013 10:00

STARTERminsk

  Hello, entrepreneurial student! You do not have an idea? You do not have a team? But you would very much like to learn everything about starting a team and developing the idea? This is for you!   Come and join the STARTERminsk business idea development program!   The program designed by six Estonian universities will help you with all the basic entrepreneurship skills (business development, service design/product ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.