Sisukord

Pidev parendamine loob konkurentsieelise

Ülemaailmne konkurents onärimaailmas andestamatu reaalsus. Kui ettevõtete juhtidelt on küsitud, miks nad on otsustanud käivitada Lean juurutamist, on sagedane vastus: „ Et püsida konkurentsivõimelisena!“ Lean tootmise ja juhtimise põhimõtted aitavad ettevõtetel olla jätkuvalt konkurentsis tegeledes pidevalt jätkuva parendamisega. Kas oskate ise öelda, miks see on nii? Kindlasti oskavad sellele küsimusele vastata sinu konkurendid. 

Kui tuua võrdlust teistest valdkondadest, siis erinevate spordialade võistkonnad töötavad iga päev jätkuvalt paraneva vormi ning tulemuste nimel, et leida oma eeliseid, mis teeb neist kõige edukama meeskonna; sama põhimõte toimib ka ärimaailmas. Kas Sinu meeskond tegeleb iga päev selle nimel, et saavutada parimaid tulemusi või selle nimel, et püsida vaid silmapiiril?

Ettevõtete väljakutsed peituvad selles, kuidas saavutada olukord, mil muutusi nähakse väärtuslikena ning parima võimalusena, et saavutada edu. Kõige efektiivsemaid tulemusi annab olukord,mili muutused ei ole vaid paberil või sõnades, vaid jaotatud väikeste mõõdetavate tegevuste vahel. 

Võtmetegur selll suure strateegia väljatöötamisel on mõõta oma tegevusi igal võimalikul tasandil ning kõigile arusaadavalt. Neid ei pea olema palju, kuid oluline on, et need on kõigile arusaadavad ning väärtuslikud.

Kuidas on sellega hakkama saanud Eesti ettevõtted, kuulete Eesti esimesel Lean juhtimise konverentsil 26. aprillil.

www.addenda.ee/leankonverents2011 

Sulev Senkel

Edukate inimeste koolitaja
addenda@addenda.ee
05.04.2011 13:25

Veebiseminarid Euroopa Liidu veemajanduse regulatsiooni teemal

   Addenda OÜ viib Välisministeeriumi arengu- ja humanitaarabi vahendite toel ellu projekti "Reovee käitluse ja veemajandustaristu tehnoloogiliste ja tehniliste lahenduse väljatöötamine Valgevene ettevõtetele".Projekti raames toimus 15 veebiseminari, mille raames käsitleti EL veemajanduspoliitikat, seadusandlust, standardeid. Samuti oli vaatluse all Eesti reovee käitluse ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu