Sisukord

RIIGIHANGETE KONVERENTS - VÕIMALUSED JA VÄLJAKUTSED 2016

3. novembril 2015 toimus Addenda iga aastane riigihangete konverents Võimalused ja Väljakutsed 2016 Coca-Cola Plazas Tallinnas. 
Tagasiside konverentsile nii sisuliselt kui ka vormisliselt oli märkimisväärselt positiivne!

Konverentsi keskne teema oli uus riigihangete seadus. Keskenduti muudatuste üldisele taustale. Vaadeldi ka direktiiviga kaasnevaid konkreetseid muudatusi ning Euroopa Kohtu ja meie VAKO lahendeid.

Esinesid valdkonna parimad eksperdid tuntud Eesti advokaadi- ja õigusbüroodest, avaettekande tegi seaduse eelnõust Rahandusministeerium.
Teistkordselt kuulutati välja Aasta Hankija teenuste, asjade ning ehitustööde kategoorias.

Meie sooviks on tunnustada kõiki hankijaid nende keerulise töö eest! Aasta Hankija valisid riigihangetel osalenud pakkujad ehk siis valisime nö publiku lemmiku. Ühtekokku saatsime kirja, milles palusime nimetada parim hankija ligi 2500-le riigihangetel osalenud pakkujale. Tagasisides jagati tunnustust nii asutustele kui nimetati ka väga eeskujulikku tööd teinud hankespetsialiste nimeliselt. Kõige pinevamaks kujunes tagasiside asjade kategoorias, kus otsustavad hääled laekusid konkursi viimasel päeval.

Aasta Hankija 2015 ehitustööde kategoorias - Riigimetsa Majandamise Keskus
Aasta Hankija 2015 teenuste kategoorias - Riigi Infosüsteemi Amet
Aasta Hankija 2015 asjade kategoorias - Eesti Töötukassa

Vaata konverentsi pilte SIIT.

Kristina Paal
tegevjuht ja koolitaja
kristina.paal@addenda.ee
04.11.2015 13:40

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Töös esinevatest puudustest teavitamine

Juhul, kui tellija avastab töös puuduseid, tuleb tal nendest töövõtjat teavitada. Seekordses uudisnupus tuleb juttu sellest, millal tellija seda tegema peab ning mis saab siis, kuid tellija on teavituse teinud hilinenult. Oma majandus- ja kutsetegevuses tegutsev tellija peab valminud töö viivitamatult üle vaatama või üle vaadata laskma. Juhul, kui avastatakse mittevastavused, tuleb ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.