Sisukord

Ehitus- ning alltöövõtulepingud elektriehituses Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu liikmetele

Koolituste eesmärk oli tutvustada ning tõlgendada ehitusseadusest ja võlaõigusseadusest tulenevaid õigusakte, mida arvestatakse nii pea- kui ka alltöövõtu lepingud sõlmides. Keskenduti õiguslikele kohustustele ja riskidele. Analüüsiti erinevaid pea- ja alltöövõtulepinguid, millest tulenevalt oli osalejatel võimalik saavutada arusaam, kuidas end õiguslikult kaitsta ning tagada tööde kvaliteet.

Koolitusel osalejad kirjeldasid tagasisides, et tänu koolitusele osatakase rohkem tähelepanu pöörata lepingu olulistele punktidele, omandati teadmisi alltöö lepingute sõlmimiseks, millele tähelepanu pöörata lepingus. Suurenes teadmine võlaõigusseaduse ja ehituslepingu omavahelised seostest.

Virve Roosimägi
rahvusvaheliste suhete juht ja koolitaja
virve.roosimagi@addenda.ee
25.10.2013 08:45

Kaugtöötaja töötervishoiu ja -ohutuse juhend

Tänapäevases järjest kiiremini muutuvas töömaailmas ootavad töötajad tööandjatelt aina suuremat paindlikkust. Seda muu hulgas ka töö tegemise koha osas. Töölepingu seadusest tulenevalt on tööandjal ja töötajal võimalus kokku leppida töö tegemises kaugtööna (TLS § 6 lg 4). Sellise kokkuleppe puhul täidab ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.