Sisukord

SSS! SUPER SEKRETÄRIDE JA SUPER JUHIABIDE SUPERPÄEV!

Jaga

Pildid / - SSS2


Eeltutvustus

Iga edukas ettevõte ning asutus vajab professionaalset administratiivset tuge. Sekretär peab valmis olema igaks olukorraks ning andma endast alati 100%, et kõik toimiks kui kellavärk. Koosolekute korraldamine, kalendrite haldamine, telefonile vastamine ning kirjade saatmine professionaalsel viisil tagab igale ettevõttele ning asutusele positiivse kuvandi. Kuna keegi ei saa jõuda tipptasemele ennast täiendamata ja uute ideede ning mõtteviisideta, oleme välja töötanud SSS päeval teemad, mis lisavad Sulle ühe päevaga mitmeid uusi teadmisi ning kogemusi. Sind ootab päev täis professionaalseid nõuandeid, kus palavalt armastatud ja kõrgelt hinnatud koolitajad pakuvad nutikaid lahendusi ja säravaid selgitusi tööülesannete täitmisel kui ka igapäevaseks toimimiseks. Sekretärina pühendud Sa oma tööajal peamiselt teistele, seega on igati vajalik veeta üks päev koos toredate kolleegidega sekretäride superpäeval!

Sind ootavad

  • Sisutihedad ettekanded ja professionaalsed nõuanded
  • Toredad kohtumised kolleegidega
  • Maitsvad ja meeliülendavad üllatused ning kingitused!
  • Ringkäik Radisson Blu Sky Hotel hotellis!
  • Superpäeva lõpus loosime välja ühele õnnelikule osalejale Radisson Blu Sky Hotel poolt välja pandud kinkekaardi hotelli majutusega kahele Äriklassi toas üheks ööks, koos hommikusöögiga!

Sihtrühm

Sekretäride päevale on oodatud sekretärid, juhiabid, büroojuhid, assistendid, juhid ja kõik teised assisteeriva töö tegijad.


Teemad

Emotsioonide juhtimine tööl ja eraelus

Pildid / - Joonas Saks
Pildid / - Rännak

www.rannak.ee

Joonas Saks, koolitaja ja terapeut
Kõik konfliktid, arusaamatused ja mittemõistmised inimeste vahel on sügavalt seotud emotsioonidega mida oma kehades kogeme. Enamasti ei ole me isegi teadlikud oma sügavatest taustal toimetavatest tunnetest ning seeläbi sellest, kuidas nad mõjutavad meie käitumist, suhtumist iseendasse, teistesse ja ümbritsevasse maailma. Rahulolu, mida me kõik otsime ei ole saavutatav. Seda saab leida vaid iseenda seest, emotsionaalse ja mõttelise virrvarri alt. Selleks on vajalik õppida juhtima iseend ja oma emotsioone.
Selles lühikeses loengus vaatame kuidas emotsioonid meie elu mõjutavad nii töös kui eraelus ning räägime sellest, kuidas paremini juhtida end oma emotsioonide maastikul.  

Joonas Saks on koolitaja ja terapeut, kes on keskendunud tööle inimpsüühika sügavhoovustega. Ta on karismaatiline ja vaimukas kõneleja, kes oskab keerulised asjad teha lihtsaks ja kõigile arusaadavaks. 

Kaasaegsed trendid ajajuhtimises - rohkem tegevusi vähema ajaga

Pildid / - Katrin Alujev 2016

www.katrinalujev.ee

Katrin Alujev, vabakutseline koolitaja
Ajajuhtimine algab elu juhtimisest ning eesmärkide seadmisest. Kuidas on võimalik saavutada paremaid tulemusi läbi aruka ajajuhtimise? Oma ettekandes räägib Katrin Alujev ajast, tähelepanust ja energiast. Samuti jagab Katrin Teiega oma kogemustest kogunenud mõtteid ning praktilisi nippe, kuidas tööl aega paremini kasutada ning õnnelikum olla.

Katrin Alujev on olnud Estraveli personali- ja kvaliteedidirektor. Enne seda töötas Katrin 9 aastat TNT-s personali- ja  kvaliteedijuhina, ajal mil TNT valiti Euroopa parimaks tööandjaks. Katrin on Eesti Kvaliteediühingu liige ning alates 1999. aastast kuulub ta Eesti mainekamasse personalitöö arendamise ühingusse PARE. Katrin on osalenud mitmetel konverentsidel ning koolitustel lektorina, muuhulgas arenguvestluste protsesside väljatöötamise ning läbiviimise koolitustel.

Riskid sekretäride töös andmete kasutamisel

Pildid / - Alar_Urm

Pildid / - lextal

Alar Urm, Advokaadibüroo Lextal vandeadvokaat ja partner kõneleb isikuandmete kaitse regulatsiooni põhimõtetest. Mis on delikaatsed isikuandmed ja kuidas neid kaitsta? Kuidas tagada andmekaitse reeglite järgimine sekretäri  igapäevatöös ja nõuetekohaselt hoida nii enda kui teiste konfidentsiaalset teavet.

 

Sekretär kui organisatsiooni positiivse kuvandi looja

Pildid / - Anne Roosipõld
 

Anne Roosipõld, õppejõud ja koolitaja
Sekretär on firma visiitkaart ja esmamulje kujundaja. Samuti on sekretäril tähtis roll firma sisekliima kujundajana. Just sekretäri positiivne mõtlemine, väljendusviis ja kehakeel võivad mõjutada nii välis- kui siseklientide elukvaliteedi tõusu. Mida aga sekretär selleks tegema peaks?

Anne Roosipõld on töötanud nüüdseks juba 15 aastat õppejõuna ja koolitajana, viimased 10 aastat Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor. Enne seda aga töötas aastaid praktikuna ettevõtetes, mille tegevusalaks oli toitlustus ja meelelahutus. Etiketi ja klienditeenindusega olen oma igapäevases töös tihedalt kokku puutunud, korraldanud suurüritusi, vastuvõtte, ka igapäevaselt kliente teenindanud jne. Ta on raamatute „Restoraniteenindus“ ja „Toitlustamise alused“ kaasautor ja läbi viinud erinevaid koolitusi. Lisaks klienditeeninduskoolitustele on ta  viinud läbi ka hulgaliselt etiketikoolitusi erinevatele sihtrühmadele ning andragoogilisi koolitusi sõiduõpetajatele.  Anne on Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni ja Eesti Turismihariduse Liidu liige.

Puhkepausid töökohal

 Pildid / - Jaanika Jelistratov 2016

Pildid / - Riskianalüüs

Jaanika Jelistratov, töökeskkonna ja tööohutuse koolitaja
Räägitakse, et istuv elustiil on kahjulikum kui suitsetamine ning tänapäeval järjest enam süvenev. Ka meie tööiseloom on muutunud aastatega pigem istuvaks, kui liikuvaks. Miks on vajalikud puhkepausid, eriti just liikumispausid? Kuidas ja millal on õige aeg puhkepausideks? Mis saab, kui puhkepause ei tee? Nendele küsimustele leiame koos vastused.

Jaanika Jelistratov lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tervisekaitse spetsialisti eriala, spetsialiseerudes töötervishoiule. Alates sellest ajast on ta töötanud ettevõttes Riskianalüüs OÜ. Tänaseks päevaks on saanud temast ettevõtte tegevjuht. Jaanika on kokku puutunud paljude ettevõtetega alates kontorist kuni keeruliste tootmisteni ning ta näeb, et peamine viga, mida esineb on teadlikkuse ja motivatsiooni puudumine enda tervise eest hoolitseda. Nüüdseks on Jaanika peaaegu 6 aastat koolitajana tegutsenud ning tema eesmärk on just teadlikkuse tõstmine. Suurimatest klientidest võib välja tuua Viking Line, Pipedrive, Ericsson jne.

www.riskianaluus.ee

Aju vormis hoidmine toitumisega

Pildid / - lle Hõbemägi

Pildid / - Toidutark.ee 

Ülle Hõbemägi, toitumisterapeut, C.N.C
Me võtame ise-enesest mõistetavana, et meie aju parimal moel töötaks. Aga kas me ka piisavalt oma igapäevaste valikutega aju efektiivset tööd toetame? Ettekandes vaatleme peamisi toitumuslikke ja ka elustiili aspekte, mis peaks normaalse ajufunktsiooni tagamiseks täidetud olema.

Oma igapäeva töös tegeleb Ülle Hõbemägi toitumisalaste konsultatsioonide tegemisega. Ülle juurde jõuavad inimesed 100 erineva hädaga. Aga üks asi iseloomustab pea neid kõiki - klientuur koosneb inimestest, kes on otsustanud vastutuse oma hea enesetunde eest enda kätte võtta. Tervise hoidmine, tagasi saamine või haiguse kulu pidurdamine on esmalt mõtteviisi muutmise küsimus. Miks ma elan nagu ma elan, kas suudan harjumusi muuta, mis mind takistab, mis on minu võimuses, kui suur on mu usk  – need küsimused kerkivad paratamatult. Ülle on õnnelik nähes, kui inimesel tekib lootuskiir ennast ka ise aidata ning samuti soovib ta olla usaldusväärseks partneriks muutuste teel.


Aeg ja maht

5. detsember 2016, kell 10.00 - 16.15.

10.00 – 10.05 Päeva sissejuhatus
10.05 – 10.50 Katrin Alujev - Kaasaegsed trendid ajajuhtimises - rohkem tegevusi vähema ajaga
10.50 – 11.35 Alar Urm - Riskid sekretäride töös andmete kasutamisel
11.35 – 12.00 kohvipaus
12.00 – 12.45 Joonas Saks - Emotsioonide juhtimine tööl ja eraelus
12.45 – 13.30 Jaanika Jelistratov - Puhkepausid töökohal
13.30 – 14.30 lõuna
14.30 – 15.15 Ülle Hõbemägi - Aju vormis hoidmine toitumisega

15.15 – 16.00 Anne Roosipõld - Sekretär kui organisatsiooni positiivse kuvandi looja
16.00 – 16.15 Päeva lõpetamine
16.15 - Soovijatele ringkäik Radisson Blu Sky Hotel hotellis!


Toimumiskoht

RADISSON BLU SKY HOTEL, II korruse konverentsisaal Cuxhaven+Bremerhaven
Rävala puiestee 3, Tallinn 10143


Maksumus

Registreerudes kuni 28. novembrini 2016 on sekretäride päeva hind 159 € + km.
Hilisematele registreerijatele kehtib tavahind 179 € + km.

Päeva lõpus on kõikidel huvilistel võimalus teha ringkäik Radisson Blu Sky Hotel hotellis!

SEKRETÄRIDE PÄEVA TOETAJAD:
Pildid / - SSS_toetajad

Pildid / - Rännak


Maksumus sisaldab

Maksumus sisaldab asjalikke ettekandeid, õppematerjale, toitlustust.


Tasumine

Sekretäride päevale registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja arve.


Loobumine

Sekretäride päevast loobumisel palume teatada kirjalikult vähemalt 5 tööpäeva enne konverentsi toimumist. Hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% konverentsi maksumusest.


Registreerimine ja lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58 043 270 | + 372 670 66 06
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Tellija juhiste ja lepingu mahu seosest

Riigikohus andis eelmise aasta lõpus avaldatud lahendis juhiseid sellest, kuidas määratleda, kas konkreetne töö on lepingu mahuga hõlmatud või on tegemist lisatööga, mida tellija tasustab täiendavalt. Konkreetses asjas selgus pärast lepingu sõlmimist, et tulenevalt Muinsuskaitseameti nõuetest tuleb teha täiendavaid töid, mida esialgses hinnapakkumises ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu