Sisukord

24/7 veebiseminar - Kuidas teha müüki kaugtööna. Koolitaja: Indrek Põldvee

JagaPildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 8. aprillil 2020.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-õppekeskkondaE-õppekeskkonnas saate seminari vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-õppekeskonnas on seminarid personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil e-õppekeskkonda kasutada Google Chrome või Firefox internetibrauseriga (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Kodukontor ja kaugtöö nõuab nutikaid lähenemisi ka müügitöö tegijatelt. Kuidas ja millised võiks olla müügispetsialistide lähenemised olemaolevate klientidega suhtlemiseks ning uute klientide leidmiseks kodukontori tingimustes? Kuidas teha B2B müüki? Osalege veebismeinaril, kus kasutatakse kümneid ja kümneid edukaid näited müügitöö tegemiseks LinkedIn keskkonnas! 

Veebiseminari eesmärk on õpetada, milliseid olemasolevaid võrgustikke suhete loomiseks ja toote ning teenuse müügiks kasutada ning, kuidas need enda kasuks edukalt tööle panna.

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

  • saab aru, miks ettevõtte konto erinevates ärivõrgustikes, sealhulgas LinkedIn-is üldse oluline on
  • oskab leida vajalikke kontakte ning nendega suhtluses püsida
  • oskab luua postitusi ja postitada ettevõtte konto alt

Sihtrühm

Kõik, kes soovivad kodukontori tingimustes jätkata müügitöö eduka läbiviimisega.


Teemad

Indrek Põldvee käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

  • kuidas määrata ideaalne klient
  • kuidas klient üles leida
  • kuidas klient oma võrgustikku lisada
  • kuidas alustada suhtlust

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda e-õppekeskkonnas.
(1 astronoomiline tund)


Koolitajad

 

Pildid / - Indrek Põldvee

INDREK PÕLDVEE, LINKEDIN STRATEEG JA KOOLITAJA

Indrek asutas 4 aastat tagasi start-upi Sorry as a Service. Praegu arendab Indrek ettevõtet B2B Growth, mis aitab ettevõtetel rahvusvaheliselt kasvada. Ta on käivitanud podcastide sarja "Hakkame tegutsema". Lisaks õpetab ta Mainori kõrgkoolis ning aitab alustavaid idufirmasid.

Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Seminari hind on 49 € + km (58,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!
Kõik Addenda 24/7 veebikoolitused leiate SIIT


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt väljastab Addenda OÜ arve 24 tunni jooksul, e-arve saajad saavad seadusega vastava arve e-arvete keskkonda..


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee
 

Jaga

STARTERminsk

  Hello, entrepreneurial student! You do not have an idea? You do not have a team? But you would very much like to learn everything about starting a team and developing the idea? This is for you!   Come and join the STARTERminsk business idea development program!   The program designed by six Estonian universities will help you with all the basic entrepreneurship skills (business development, service design/product ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.