Sisukord

VEEBIKOOLITUS - BIMi rakendamine – kuidas mudelid ehitusprotsessis enda kasuks tööle panna? 2,6 TP

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Koolitus toimub otseülekandena veebis!
Registreerimisel koolitusele saadame Teie meilile lingi, mille kaudu pääsete koolitusele 20 minutit enne selle algust. Enne koolituse algust saadame Teile koolituse elektroonilised õppematerjalid. Koolitust saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas. Kanname üle koolitaja video- ja slaidipilti ning sarnaselt tavapärasele klassikoolitusele saate Teie koolitajatele esitada reaalajas küsimusi. 

Veebikuulaja boonus!
Otseülekanne salvestatakse ja veebis osaleja saab koolituse salvestise, mis on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates koolituse toimumisest Addenda e-akadeemias. Koolituse salvestis on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on e-akadeemas salvestise vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.


Eeltutvustus

Kõik räägivad BIMist ja mudelite kasutamisest ehituses ning osades projektides on see juba nõutav eeltingimus, aga Sina oled seni otsustanud truuks jääda oma tavapärasele protsessile? Nüüd on viimane aeg oma konkurentsivõimet tõsta!

BIM ehk ehitusinfo modelleerimine on kaasaegne ehituses kasutatav meetod, mis seob ehitatava hoone ühtsesse 3D keskkonda ning võimaldab selle baasil erinevatel osapooltel ühtse meeskonnana tegutseda alates hoone planeerimisest ja projekteerimisest kuni ehituse ning halduseni välja.

Mudelprojekteerimisel on potentsiaali luua väärtust igas ehitise elukaare etapis, aga kõige suurem kasu on sellel siis, kui erinevad osapooled seda enda kasuks tööle oskavad panna – seetõttu on väga oluline, et BIMi teadlikkus ning baasoskused on kõigil osapooltel olemas. Oskuslik mudelite käsitlemine aitab parandada koostööd projekteerimise ning ehituse ajal ning võimaldab muuta mitmed tööprotsessid efektiivsemaks

NB! Koolituse läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Koolitus annab 2,6 TP (inseneri täiendõppe punkti). Kava on hinnatud EELi kutsekomisjoni poolt.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda ülevaade mudelprojekteerimisest ning selle rakendusvõimalustest läbi praktiliste näidete. Koolituselt saab ülevaate kuidas on BIM viimastel aastatel Eestis arenenud, milline on olukord täna ning kuhu liigume lähitulevikus.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab, mis on BIM ning oskab leida praktilisi kasutusvõimalusi oma igapäeva töös
  • mõistab, milline on tänane mudelprojekteerimise seis Eestis ning millised on lähiaastate trendid
  • saab aru, mida tähendab IFC formaat ning on kursis kõige olulisemate tarkvaradega
  • oskab defineerida kõige olulisemad otsusekohad ehitusprotsessis, et BIMist maksimaalset kasu saada

Sihtrühm

Ehitusvaldkonna spetsialistid, kellel puudub tänaseks suurem kogemus BIM projektidega.
Ehitusjuhid (projektijuhid, objektijuhid); eelarvestajad; projekteerimise projektijuhid; ehituse tellijad; omanikujärelevalve teostajad; alltöövõtu firmade projektijuhid


Teemad

Miina Karafin käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • mis on BIM ja millised on selle kasutusvõimalused praktikas
  • BIM-alased arengusuunad Eestis lähitulevikus
  • millised on kõige olulisemad tarkvarad; mis on IFC formaat?
  • kõige olulisemad õppetunnid, et BIM projekt õnnestuks

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Koolitus toimub 15. detsembril 2020 kell 10.0–13.15.
(4 akadeemilist tundi)

Koolituse ajakava:
10.00–11.30 koolitus

11.30–11.45 paus
11.45–13.15 koolitus


Toimumiskoht

Otseülekanne veebis! 
Koolitus toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame kõigile veebiseminari keskkonna kaudu osalejatele lingi, mille kaudu pääsete koolitusele 20 minutit enne algust. Koolitust saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas. Kanname üle koolitaja video- ja slaidipilti ning sarnaselt tavapärasele klassikoolitusele saate Teie esitada koolitajatele küsimusi. Elektroonilised õppematerjalid saadame enne koolituse algust!


Koolitajad

Pildid / - Miina Karafin 2020

Miina Karafin, Nordecon AS arendusjuht

Miina Karafin on Nordecon AS arendusjuht, kelle igapäeva tööks on BIMi ja teiste digitaalehituse lahenduste rakendamine nii ettevalmistuse kui ka platsimeeskondade seas. Miina puutub igapäevaselt kokku nii tellijate soovide ja nõuete kui ka projekteerijate oskustega, mis annavad hea ülevaate turutendentsidest.

Pärast TTÜ ehitusteaduskonna lõpetamist veetis Miina aasta Ameerikas, ehitusettevõttes Skanska, kus tal oli ainulaadne võimalus õppida oma ala parimatelt spetsialistidelt. Miina on BIMsummit Estonia konverentsi peakorraldaja ning Digitaalehituse klastri juhatuse liige, keskendudes BIM kompetentside kasvule Eestis.


Meetodid

Loeng ning diskussioon. Osalejad on julgustatud esitama küsimusi, et leida lahendused oma igapäeva probleemidele.


Maksumus

Registreerides kuni 1. detsembrini 2020 kehtib soodushind 149 € + km (178,80 €), hiljem tavahind 179 € + km (214,80 €). 
Hinnasoodustus 10% kehtib registreerides korraga kaks või enam osalejat ühest organisatsioonist

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit ja veebikuulaja boonust – koolituse salvestise 30 päevast järelvaatamisõigust.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Diana Nõmmik v 

Diana Nõmmik
+372 5809 1404
+372 520 6347
diana.nommik@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Valitsus kehtestas koroonaviiruse leviku tõkestamiseks uued piirangud

Vabariigi Valitsuse 12.11.2020. a korraldusega kehtestati Eestis uued piirangud COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks. Üldistatuna tuleb uute piirangutena järgida ja täita alljärgnevat. Kaupluse müügisaalides ja kaubandusettevõtetes tuleb järgida 2+2 reeglit – liikudes maksimaalselt kahekesi ja hoides teistest vähemalt 2-meetrilist vahemaad. Erandiks on perekonnad ning ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.