Sisukord

VEEBITREFF - Aktuaalsed riigihangete valdkonna arengud rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna vaates

Jaga

Eeltutvustus

Tulenevalt eriolukorra piirangutest toimub tänavune Riigihangete Treff veebis! See garanteerib Teile suurepärase võimaluse kuulata vaid neid ettekandeid, mille vastu huvi tunnete! Iga teema kohta annavad koolitajad 45-minutilise ülevaate põletavatest küsimustest, misjärel oleme Teie küsimusteks varunud aega 10 minutit. 

Esimese registreerumisnädala populaarseimaks ettekandeks osutus rahandusministeeriumi tulevikku vaatav ettekanne "Aktuaalsed riigihangete valdkonna arengud rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna vaates". Ettekande toob Teieni Estella Põllu, rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna juhataja asetäitja. 


Eesmärk

ettekande eesmärk on anda nii hankijatele ja pakkujatele teada oluliseimast, mis puudutab riigihangete valdkonna arenguid


Sihtrühm

Hankijad ja pakkujad


Aeg ja maht

Veebitrefi avaettekanne toimub 28. mail 2020 kell 9.00–9.55.
(45 minutit ettekanne + 10 minutit küsimusteks)

Veebitrefi ülejäänud ettekanded on:

10.00–10.55  Hankelepingute täitmisest eriolukorras. Kristina Laarmaa, KPMG Law vandeadvokaat
11.00–11.55  Struktuuritoetused riigihangetes: kaasuspõhised väärpraktikad. Erki Fels, PWC Legal vandeadvokaat
12.00–13.00  paus
13.00–13.55  Pakkuja kõrvaldamine valeandmete esitamise ja varasemate hankelepingute rikkumise tõttu. Britta Oltjer, Cuesta vandeadvokaat
14.00–14.55  Hankedokumentide tõlgendamine. Anneli Aab, LEADELL Pilv vandeadvokaat
15.00–15.55  Kuidas muretult jõuda hankelepingu sõlmimiseni. Priit Lember, Derling Primus vandeadvokaat
16.00–16.40  Hankemenetluse kehtetuks tunnistamine. Jaana Nõgisto, Fort Legal vandeadvokaat

Kõigi veebitrefi ettekannete ja kavaga saate tutvuda siin

·


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

 

Pildid / - Estella Põllu

Estella Põllu, rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna juhataja asetäitja

 


Maksumus

ühe ettekande hind 49 € + km (58,80 €)
 
Kogu trefi makusmus, st kõik 7 ettekannet kokku on kuni 20. maini maksumusega 199 € + km osaleja kohta ning hiljem registreerides kehtib tavahind 219 € + km (262,80 €). 

NB! Kõik, kellel puudub võimalus ettekandeid jälgida reaalajas, saavad lunastada ettekannete salvestiste järelkuulamise õiguse.  Salvestiste järelkuulamine on võrdne konverentsil osalemise tasuga. Järelkuulamise õigus kehtib 30 päeva alates keskkonda sisenemise parooli saatmisest Addenda OÜ poolt. Ettekannete salvestised on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on salvestiste vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi ja elektroonilisi õppematerjale.

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - Kristina Paal

Kristina Paal
+ 372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee

 

Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Projekteerija vastu esitatavate nõuete aegumine

Projekteerimisleping on oma olemuselt töövõtuleping, mille tulemiks on valmiv ehitusprojekt. Praktikas on aeg-ajalt probleeme tekitanud projekteerijate vastu esitatavate nõuete aegumine, millest praeguses blogipostituses juttu tulebki. Juhul, kui ehitusprojekti mittevastavus põhjustab ehitise puuduse, siis tsiviilseadustiku üldosa seaduse § 146 lg 2 kohaselt on lepingust tuleneva nõude ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.