Sisukord

24/7 veebiseminar - Tööõigus eriolukorra järgselt. Töötasu hüvitis, sealhulgas mõju puhkusetasudele. Koolitaja: Jaanika Reilik-Bakhoff

Registreeri koolitusele
Jaga


Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 18. juunil 2020.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-õppekeskkonda. E-õppekeskkonnas saate seminari vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-õppekeskonnas on seminarid personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil e-õppekeskkonda kasutada Google Chrome või Firefox internetibrauseriga (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on anda ettevõtte omanikele, tegev- ja personalijuhtidele ning raamatupidajatele teadmisi Töötukassa töötasu hüvitamise kriteeriumidest ning korrast juunis 2020, sh hüvitise mõjust puhkusetasule. Jagame nõu, mida teha kui TLS § 35 (töötasu maksmine töö mitteandmisel) ja § 37 (töötasu vähendamine) enam rakendada ei saa. Samuti kõneleme koondamisest ning muudest olulistest töölepingu nüanssidest.

Anname Teile professionaalset nõu:

 • kuidas arvutada vähendatud ja keskmist töötasu
 • millised on töötasu hüvitise taotlemise reeglid ja riskid
 • milline on töötasu hüvitise mõju puhkusetasudele
 • millised on marjakasvatajate palgatoetuse reeglid
 • millised on õiguspärased võimalused töökoormust ning töötasu muuta, kui Töötukassa meetmeid ning TLS § 37 enam kohaldada ei saa
 • töölepingu lõpetamise (sh koondamise ja kollektiivse koondamise) põhilised reeglid

Sihtrühm

Tööandjad ning tööandja esindajad, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad, raamatupidajad ja teised palga ja väljamaksete eest vastutavad isikud.


Teemad

Jaanika Reilik-Bakhoff käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

 • palgahüvitis mai vs juuni 2020
 • Töötukassale taotluse esitamise reeglid, tõendamine ning riskid
 • marjakasvatajate palgatoetuse reeglid
 • TLS § 37 ja § 35 kohaldamise eeldused ja teavitamine
 • TLS § 37 ja § 35 – kuidas arvutada vähendatud ja keskmist töötasu
 • palgahüvitise mõju puhkusetasudele
 • töötasu arvutamine ja arvestamine koos Töötukassa hüvitisega
 • tööandja kohustused töötaja ees Töötukassalt hüvitise taotlemisel
 • millised on õiguspärased võimalused töökoormust ning töötasu muuta, kui Töötukassa meetmeid ning TLS § 37 enam kohaldada ei saa
 • töölepingu lõpetamise (sh koondamise ja kollektiivse koondamise) põhilised reeglid

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda e-õppekeskkonnas.
(2 akadeemilist tundi)


Koolitajad

 

Pildid / - Jaanika Reilik Bakhoff

JAANIKA REILIK-BAKHOFF, ADVOKAADIBÜROO LMP ADVOKAAT

Jaanika on tegelenud tööõigus küsimustega juba ca 10 aastat, esindades nii töötajaid kui tööandjaid, olles kursis nii mõlema osapoole vajadustega. Praegusel hetkel tegeleb Jaanika lisaks vaidluste lahendamistele ka palju korrektse dokumentatsiooni koostamisega ning vaidluste ennetamisega.
Jaanika on seisukohal, et enamik töövaidlusi on seotud halva kommuniaktsiooniga või valesti koostatud dokumentatsiooniga. Tööõiguses on võimalik paljusid stsenaariume ette näha ning riske vajalikul määral minimaliseerida. Kui tööõiguses järgida õigeid protseduure ning vajalikud dokumendid õigesti vormistada, on võimalik üsna vaidluste vabalt tööelu nautida.
Koolitajana proovib Jaanika leida alati vastuseid osalejate küsimustele, vajadusel neid ka pärast koolitust täpsustades ja eraldiseisvalt vastates!

Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Seminari hind on 59 € + km (70,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!
Kõik Addenda 24/7 veebikoolitused leiate SIIT


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt väljastab Addenda OÜ arve 24 tunni jooksul, e-arve saajad saavad seadusega vastava arve e-arvete keskkonda.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee
 

Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 garantii

Kuna pärast ehitusseadustiku jõustumist seadusest enam ehitisele garantiid ei tulene (jättes kõrvale tarbijale ehitatava eramuga seonduva nõuete esitamise lihtsustatud korra), siis on viimastel aastatel järjest aktuaalsemaks muutunud garantii küsimused. Ka garantiid käsitlevaid vaidlusi on praktikas märkimisväärselt rohkem. ETÜ 2013 garantii regulatsioon kehtib siis, kui ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.