Sisukord

24/7 Veebiseminar - Töökeskkonna nõuetest tulenevad tööandja kohustused ja vastutus kodukontoris. Koolitaja: Jaanika Jelistratov

Registreeri koolitusele
JagaPildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 5. oktoobril 2020.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-õppekeskkondaE-õppekeskkonnas saate seminari vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-õppekeskonnas on seminarid personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil e-õppekeskkonda kasutada Google Chrome või Firefox internetibrauseriga (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Koroonaviiruse leviku tõttu olid paljud tööandjad sunnitud oma töötajad kiirelt kaugtööle saatma. Väga paljud töötajad on selle lükkega enam kui rahul, kuna võimaldas varasemaga võrreldes paremini töö- ja eraelu ühitada. Palju tunnustust väärivad tööandjad, kes on jätkanud kaugtöö võimaluse pakkumisega, kuid oluline on mõista siinkohal ka tööandja vastutust. 

Veebiseminaril annab töökeskkonnaspetsialist Jaanika Jelistratov juhiseid, kuidas kodukontoris kinni pidada töötervishoiu ja tööohutuse nõuetest ning, mille eest vastutab tööandja. 

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

  • teab, mis on kaugtöö
  • teab, mis on tööandja kohustused kaugtöö korral
  • mida peab töötaja jälgima kaugtööd tehes

Sihtrühm

Tööandjad ning tööandja esindajad, töökeskkonnaspetsialistid, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad ja teised personaliküsimuste eest vastutavad isikud.


Teemad

Jaanika Jelistratov käsitleb veebiseminaril järgnevaid teemasid:

  • mida loetakse kaugtööks ning millised tingimused on kaugtööl (kaugtööd ei tohi segamini ajada kodukontori võimalusega)
  • mis on tööandja kohustused kaugtöö korral
  • millistel juhtudel tööandja vastutab ning kuidas toimub kulude jagamine
  • mida peab töötaja jälgima kaugtööd tehes ning millised ohud kaugtööd tehes varitsevad

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda e-õppekeskkonnas.
(1 astronoomiline tund)


Koolitajad

Pildid / - Jaanika Jelistratov

Jaanika Jelistratov - VITS SOLUTIONS OÜ tegevjuht, tööohutuse- ja töötervishoiu spetsialist ja koolitaja

Jaanika Jelistratov on tegelenud töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas 9 aastat, sealhulgas suurema osa ajast olnud seotud ettevõttega Riskianalüüs OÜ, kus nad aitasid organisatsioonidel töötervishoiu- ja tööohutuse nõudeid kooskõlla viia, koostades vajalikke dokumentatsioone ning viies läbi koolitusi. Täna tegeleb Jaanika sama valdkonna digitaliseerimisega ehk VITS platvormi arendamisega, mille eesmärk on töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada. 


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Seminari hind on 45 € + km (54 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!
Kõik Addenda 24/7 veebikoolitused leiate SIIT


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt väljastab Addenda OÜ arve 24 tunni jooksul, e-arve saajad saavad seadusega vastava arve e-arvete keskkonda.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 kasutusvalmidused

Ehituse praktikas on küllaltki sügavalt juurdunud põhilise ja lõpliku kasutusvalmiduse mõisted. Samas ei tulene neid termineid ühestki seadusest. Ehituse töövõtulepingute üldtingimustes (ETÜ 2013) siiski mõlemaid termineid käsitletakse ning nendega on seotud ka mõningad kohustused. Seepärast vaatleme seekord täpsemalt, mis on põhiline ja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.