Sisukord

Sisekoolitus - Protsesside juhtimine

Registreeri koolitusele
Jaga

Eesmärk

anda ülevaade protsesside juhtimisega seonduvast: analüüs, raiskajad, kas ja kuidas on võimalik protsesse muuta tõhusamaks ning milliseid ressursse see nõuab.

Tulemus
Osalejad oskavad määratleda oma organisatsiooni võtmeprotsesse ning analüüsida neid lähtuvalt kliendiootustest.


Teemad

 • Protsessijuhtimise ja funktsionaalse juhtimise erinevus.
 • Erinevad protsessid, nende omapärad ning ühisosad (aeg, materiaalsed ressursid, inimressurss jmt).
 • Protsessivoogude pidev tõhustamine uute lahenduste leidmise eesmärgil.
 • Protsesside suutlikkuse parendamise meetodite tutvustus.
 • Mis on protsessiväärtus ning kuidas mõõta protsessiväärtust?
 • Enimlevinud vead protsesside juhtimisel.
 • Raiskamine ettevõtte protsessides.
 • Protsessijuhtimise arendamine juhtimisprotsessides (tugiprotsessides).
 • Võtmeprotsesside määratlemine.
 • Protsessinäitajate määratlemine ja protsessieesmärkide seadmine.
 • Ettevõtte olemasolevate protsesside ja funktsioonide analüüs lähtuvalt klientide ootustest.

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 80%.


Koolitajad

Pildid / - Jari_Kukkonen

Jari Kukkonen - Vitalonga OÜ juhtimiskonsultant ja koolitaja
Jari Kukkonen on juhtinud pikaajaliselt rahvusvahelist konsultatsioonifirmat, tal on 22 aastat rahvusvahelist kogemust juhtimiskonsultatsioonide vallas: Lean, kuluefektiivsus, kvaliteet, strateegiad, eestvedamine.  MBA - Süsteemi insener. Jari on tegelenud nii Eesti kui ka rahvusvaheliste ettevõtete motivatsioonisüsteemide süsteemide ja strateegia loomise ja juurutamisega, lisaks tulemusjuhtimise mõõtesüsteemide tulemusliku rakendamisega. Jari Kukkonen on kvaliteedijuhtimise spetsialist ning osalenud ka rahvusvaheliste kvaliteedijuhtimise hindamise žüriis, esinenud avalikel konverentsidel nii Eestis kui ka välismaal, viinud läbi nii avatud- kui ka ettevõtete ja organisatsioonide siseseid koolitusi. Jari on litsentseeritud ISO siseaudiitorite koolitaja ning siseauditi läbiviija, Eesti ainus 20 võtme (20 Keys) litsentsi omav kvaliteedijuhtimise konsultant. Jari on aidanud juurutada arvukalt kvaliteedijuhtimissüsteeme nii kohalikes eraettevõtetes omavalitsustes kui ka sihtasutustes. Jari on olnud mitmel korral nii Eesti kui ka Euroopa ettevõtete kvaliteediauhinna hindajate komisjonis. Jari on alates 2010 oktoober Lean juhtimise akadeemia juhtivkoolitaja.


Lisainfo

Koolituskava kohendatakse vastavalt tellija vajadustele ja soovidele. Koolituse aeg, maht, toimumiskoht ja grupisuurus lepitakse kokku koolituse tellijaga sõltuvalt täpsest lähteülesandest.

Lisainfot jagab meelsasti

Pildid / - 2014 Diana Nõmmik v

Diana Nõmmik
+ 372 580 91 404
diana.nommik@addenda.ee


Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Riigihangete seaduse muudatused 2022

Seekordne blogipostitus pärineb meie armastatud koolitajatelt Riigihanke blogist Etapiviisiline elu. Postituse autoriks on advokaat Mario Sõrm.  Riigikogu võttis eile vastu riigihangete seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse. Kokku nähakse valdavalt riigihangete seaduses ette peaaegu 300 muudatust, mis on küll arvuliselt muljetavaldav, kuid drastilisi muutusi kaasa ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.