Sisukord

24/7 koolitus - Infralepingute sõlmimise kord ja näited. 0,6 TP (1 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_26_EHI_3


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Koolitus annab 0,6 TP (inseneri täiendõppe punkti). 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 9. novembril 2022.


Eesmärk

Aasta alguses jõustusid muudatused, mille kohaselt, selleks, et tagada detailplaneeringukohaste rajatiste väljaehitamiseks sõlmitavate lepingute läbipaistvus, peavad kohalikud omavalitsused hiljemalt 1. novembriks 2022 kehtestama rajatiste väljaehitamise kulude kandmise korra. Raul Keba analüüsib koolituse käigus, mida see nõue täpselt tähendab KOV vaatevinklist ja kas see hõlbustab detailplaneeringute menetlemist ja kinnisvara arendaja ning ehitaja tööd.


Sihtrühm

  • Planeerijad ja arhitektid
  • Kinnisvara arendajad
  • KOV ehitusspetsialistid ja teised spetsialistid, kes on seotud planeeringutega

Teemad

Infralepingute sõlmimise kord ja näited KOVs 

Pildid / Raul Keba

Raul Keba, advokaadibüroo Ristal Keba Partnerid partner

Aasta alguses jõustusid muudatused, mille kohaselt, selleks, et tagada detailplaneeringukohaste rajatiste väljaehitamiseks sõlmitavate lepingute läbipaistvus, peavad kohalikud omavalitsused hiljemalt 1. novembriks 2022 kehtestama rajatiste väljaehitamise kulude kandmise korra. Raul Keba analüüsib koolituse käigus, mida see nõue täpselt tähendab KOV vaatevinklist ja kas see hõlbustab detailplaneeringute menetlemist ja kinnisvara arendaja ning ehitaja tööd. 


Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(1 akadeemiline tund)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

75 € + km (90,00 €). 

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!

Kõik Addenda 24/7 ehitusalased veebikoolitused leiate SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

 

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu seadus on kättesaadav ka võõrkeeltes

Teadupärast on kõik Eesti Vabariigis kehtivad seadused avaldatud Riigi Teatajas. Interneti leheküljelt www.riigiteataja.ee saab õigusakte otsida pealkirja, akti andja ning  muude parameetrite järgi. Sealjuures on mugav võimalus vaadata lisaks kehtivatele redaktsioonidele nii varasemaid kui ka alles tulevikus kehtima hakkavate õigusaktide versioone. Samuti võimaldab Riigi Teataja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.