Sisukord

Olulised täiendused Ehitisregistris. 1,6 TP (2,7 ak.h)

Jaga

 

KOOLITUS TOIMUB NII VEEBIS KUI E-ÕPPES!

Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Eeltutvustus

Ehitisregister on läbi käimas olulisi muudatusi. 


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda ülevaade ehitisregistri olulistest muudatustest ja toimimismehhanismidest. Koolitus toimub EHR live keskkonnas ja on ülesehitatud praktiliste näidete kaudu, nii et koolitusel osalejad saavad Ehitisregistris maksimaalselt efektiivselt tegutseda. 
Koolituse õpiväljundina on osaleja teadlik, missugused muudatused on ehitisregistris aset leidnud ning mida need kasutajale kaasa toovad. Osaleja tunneb Ehitisregistri erinevaid funktsioone, sealhulgas oskab esitada KOV-le ehitusloa taotlust ning lahendada projekti kooskõlastamisel tehtud märkusi.

Sihtrühm

Projekteerijad ja ehitusettevõtjad, samuti KOV ametnikud ja teised kellele Ehitisregister igapäevaseks töövahendiks on


Teemad

Made Carmen Hiiesalu käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • Ehitisregistri keskkonna kasutusjuhendid
  • minu dokumendid
  • andmete esitamise teatis
  • ehitus- ja kasutusload ning -teatised
  • praktilised küsimused, nagu enda ja oma ettevõtte andmete haldamine, teavitused jms
     

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Koolitus annab 1,6 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Koolitus toimub 30. novembril 2023 kell 14.00–16.00
(2,7 akadeemilist tundi)

Juhul, kui Te koolitusel reaalajas osaleda ei saa, on võimalus koolitus läbida Addenda e-akadeemias. Palun tehke valik koolitusele registreerumisel.


Toimumiskoht

Koolitus toimub nii veebis kui e-õppes!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne 
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi. Ligipääsu veebiülekandele saadame Teile koos koolituse meeldetuletusega 24 tundi enne koolituse toimumist.

E-õpe 
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Made Carmen Hiiesalu

Made Carmen Hiiesalu, Ehitisregistri (EHR) peaspetsialist Kliimaministeeriumis

Made Carmen Hiiesalu liitus Ehitisregistri meeskonnaga 2022. aasta alguses ja sellest alates möödub tema tööaeg valdavalt taotlejaid juhendades. Made Carmen Hiiesalu on ühtlasi puurkaevude ja maasoojuspuuraukude projekteerija ja nende ehituslubade taotlusi Ehitisregistrisse sisestanud mitmeid aastaid. Ametniku karjääri alustas Made Carmen Hiiesalu kohalikus omavalitsuses keskkonnanõunikuna, kus oli ka ehitus- ja kasutuslubade menetlustesse kaasatud. Enne Ehitisregistri meeskonnaga liitumist töötas Made Carmen Hiiesalu Keskkonnaministeeriumis ja tegeles kohalike omavalitsuste jäätmevaldkonna korraldamisega.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.
Anname Teile professionaalset nõu ja vastame Teie küsimustele!


Maksumus

registreerudes kuni 28. novembrini kehtib soodushind 119 € + km (142,80 €) ning hiljem 159 € + km (190,80 €).
Teil on võimalus osta 30-päevane koolituse täiendav järelvaatamine hinnaga 14 € + km (16,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - Kristina Paal 113x150

Kristina Paal
+372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee

 

 


Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.