Sisukord

24/7 Veebiseminar - Muudatused töötervishoiu ja tööohutuse seaduses alates 01. märts 2021. Koolitaja: Jaanika Jelistratov

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT 


Eeltutvustus

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 24. märtsil 2021.

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolituse salvestust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

1. märts 2021 tõi kaasa muudatusi töötervishoiu ja tööohutuse seaduses. Muudatusi tuli kuvariga töötamise määruses, riskianalüüsi koostamises ja edastamises ning ohutus töö korraldamises. Mis täpsemalt muutus? Kuidas muudatused mõjutavad tööandjat? 

Veebiseminari eesmärk on anda organisatsiooni juhtidele, töökeskkonna spetsialistidele, personalijuhtidele ning teistele spetsialistidele tadmisi uutest töötervishoiu ja tooohutuse seaduse muudatustest. 

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

  • on kursis värskete seadusemuudatustega
  • teab, kuidas viia läbi ohutu töö korraldamine
  • on kursis riskianalüüsi esitamise muudatustega

Sihtrühm

Kõikide organisatsioonide juhid, töökeskkonnaspetsialistid, töökeskkonnavolinikud, töökeskkonnanõukogu liikmed ja kõik, kes on antud teemast huvitatud. 


Teemad

Jaanika Jelistratov käsitleb veebiseminaril järgnevaid teemasid:

  • muudatused kuvariga töötamise määruses
  • tööandja ja teenuseosutaja vaheline ohutu töö korraldamine
  • töökeskkonna andmekogu muudatused 
  • riskianalüüsi koostamine ja edastamine

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda e-akadeemias.
(1 akadeemilist tundi)


Koolitajad

 

Pildid / - Jaanika Jelistratov

JAANIKA JELISTRATOV - VITS SOLUTIONS OÜ TEGEVJUHT, TÖÖOHUTUSE- JA TÖÖTERVISHOIU SPETSIALIST JA KOOLITAJA

Jaanika Jelistratov on tegelenud töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas 9 aastat, sealhulgas suurema osa ajast olnud seotud ettevõttega Riskianalüüs OÜ, kus nad aitasid organisatsioonidel töötervishoiu- ja tööohutuse nõudeid kooskõlla viia, koostades vajalikke dokumentatsioone ning viies läbi koolitusi. Täna tegeleb Jaanika sama valdkonna digitaliseerimisega ehk VITS platvormi arendamisega, mille eesmärk on töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada. 

 


Maksumus

Seminari hind 59 € + km (70,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!
Kõik Addenda 24/7 veebikoolitused leiate SIIT


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt väljastab Addenda OÜ arve 24 tunni jooksul, e-arve saajad saavad seadusega vastava arve e-arvete keskkonda.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 kasutusvalmidused

Ehituse praktikas on küllaltki sügavalt juurdunud põhilise ja lõpliku kasutusvalmiduse mõisted. Samas ei tulene neid termineid ühestki seadusest. Ehituse töövõtulepingute üldtingimustes (ETÜ 2013) siiski mõlemaid termineid käsitletakse ning nendega on seotud ka mõningad kohustused. Seepärast vaatleme seekord täpsemalt, mis on põhiline ja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.