Sisukord

24/7 koolitus - BIMi rakendamine – kuidas mudelid ehitusprotsessis enda kasuks tööle panna? 2,6 TP (4 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_26_EHI_6


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus annab 2,6 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Koolitus on sobilik kutseeksami sooritamiseks, kvalifikatsiooni tõendava dokumendi saamiseks või töötamiseks ametialal, millele on õigusaktides ette nähtud täiendavad nõuded.


Eesmärk

Kõik räägivad BIMist ja mudelite kasutamisest ehituses ning osades projektides on see juba nõutav eeltingimus, aga Sina oled seni otsustanud truuks jääda oma tavapärasele protsessile? Nüüd on viimane aeg oma konkurentsivõimet tõsta!

BIM ehk ehitusinfo modelleerimine on kaasaegne ehituses kasutatav meetod, mis seob ehitatava hoone ühtsesse 3D keskkonda ning võimaldab selle baasil erinevatel osapooltel ühtse meeskonnana tegutseda alates hoone planeerimisest ja projekteerimisest kuni ehituse ning halduseni välja.

Mudelprojekteerimisel on potentsiaali luua väärtust igas ehitise elukaare etapis, aga kõige suurem kasu on sellel siis, kui erinevad osapooled seda enda kasuks tööle oskavad panna – seetõttu on väga oluline, et BIMi teadlikkus ning baasoskused on kõigil osapooltel olemas. Oskuslik mudelite käsitlemine aitab parandada koostööd projekteerimise ning ehituse ajal ning võimaldab muuta mitmed tööprotsessid efektiivsemaks

Koolituse eesmärk on anda ülevaade mudelprojekteerimisest ning selle rakendusvõimalustest läbi praktiliste näidete. Koolituselt saab ülevaate kuidas on BIM viimastel aastatel Eestis arenenud, milline on olukord täna ning kuhu liigume lähitulevikus.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab, mis on BIM ning oskab leida praktilisi kasutusvõimalusi oma igapäeva töös
  • mõistab, milline on tänane mudelprojekteerimise seis Eestis ning millised on lähiaastate trendid
  • saab aru, mida tähendab IFC formaat ning on kursis kõige olulisemate tarkvaradega
  • oskab defineerida kõige olulisemad otsusekohad ehitusprotsessis, et BIMist maksimaalset kasu saada

Sihtrühm

Ehitusvaldkonna spetsialistid, kellel puudub tänaseks suurem kogemus BIM projektidega.
Ehitusjuhid (projektijuhid, objektijuhid); eelarvestajad; projekteerimise projektijuhid; ehituse tellijad; omanikujärelevalve teostajad; alltöövõtu firmade projektijuhid


Teemad

Miina Karafin käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • mis on BIM ja millised on selle kasutusvõimalused praktikas
  • BIM-alased arengusuunad Eestis lähitulevikus
  • millised on kõige olulisemad tarkvarad; mis on IFC formaat?
  • kõige olulisemad õppetunnid, et BIM projekt õnnestuks

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(4 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Miina Karafin 2020

Miina Karafin, Nordecon AS arendusjuht

Miina Karafin on Nordecon AS arendusjuht, kelle igapäeva tööks on BIMi ja teiste digitaalehituse lahenduste rakendamine nii ettevalmistuse kui ka platsimeeskondade seas. Miina Karafin puutub igapäevaselt kokku nii tellijate soovide ja nõuete kui ka projekteerijate oskustega, mis annavad hea ülevaate turutendentsidest.

Pärast TTÜ ehitusteaduskonna lõpetamist veetis Miina aasta Ameerikas, ehitusettevõttes Skanska, kus tal oli ainulaadne võimalus õppida oma ala parimatelt spetsialistidelt. Miina Karafin on BIMsummit Estonia konverentsi peakorraldaja ning Digitaalehituse klastri juhatuse liige, keskendudes BIM kompetentside kasvule Eestis.


Meetodid

Loeng, praktilised näited, test.


Maksumus

189 € + km (230,58 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!

Kõik Addenda 24/7 ehitusalased veebikoolitused leiate SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak

+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.