Sisukord

Veebiseminar: Isikuandmete dokumentatsiooni koostamise koolitus

Registreeri koolitusele
Jaga

Eeltutvustus

Olete lahkesti palutud 2. oktoobril kell 9.00 osalema veebiseminaril, kus anname juhiseid andmekaitsealase dokumentatsiooni iseseisvaks koostamiseks.


Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on avada andmekaitse alase dokumentatsiooni sisu ning anda juhiseid dokumentide iseseisvaks koostamiseks. 

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

  • teab, mis on isikuandmekaitsealase dokumentatsiooni sisu
  • oskab dokumente iseseisvalt koostada.

Sihtrühm

kõik isikud, kes tegelevad ettevõttes andmekaitsega nt ettevõtte juhid, andmekaitsespetsialistid, andmekaitsega tegelevad töötajad jne.


Teemad

Advokaat Kristina Viznovitš räägib järgmistest andmekaitse dokumentide koostamisest:

  • isikuandmete töötlemise register
  • andmekaitsetingimused
  • sisekorraeeskiri
  • isikuandmete töötlemise leping
  • mõjuhinnang
  • rikkumise dokumenteerimine
  • rikkumisest teavitamine
  • andmesubjekti teabenõude täitmine. 

 Iga dokumendi puhul käsitletakse, kellel on kohustus viidatud dokumente koostada, mis on dokumentide sisu ning antakse näpunäiteid dokumentide iseseisvaks koostamiseks. 

 Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 2. oktoobril 2020 kell 9.00–10.30.
(2 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.

NB! Veebiseminari lingi saadame Teile meiliaadressile, mille sisestate koolitusele registreerimisel. Seetõttu palume olla hoolikad meiiliaadressi sisestamisel.


Koolitajad

 

Pildid / - Kristina Viznovits

Kristina Viznovitš, advokaadibüroo LMP advokaat

Kristina tegutseb õiguslike probleemide lahendamisel mitmes valdkonnas, eelkõige andmekaitse, EL ja rahvusvahelise õiguse ja intellektuaalse omandi valdkondades.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Registreerides kuni 28. septembrini kehtib soodushind 59 € + km (70,80 €), hiljem tavahind 79  € + km (94,80 €).
Kõigil veebiseminaril osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 12 € + km (14,40 €). 

Veebiseminari järelkuulamine toimub Addenda OÜ e-õppe keskkonnas. Veebiseminari salvestis  on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - Kristina Paal 113x150

Kristina Paal
+ 372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 garantii

Kuna pärast ehitusseadustiku jõustumist seadusest enam ehitisele garantiid ei tulene (jättes kõrvale tarbijale ehitatava eramuga seonduva nõuete esitamise lihtsustatud korra), siis on viimastel aastatel järjest aktuaalsemaks muutunud garantii küsimused. Ka garantiid käsitlevaid vaidlusi on praktikas märkimisväärselt rohkem. ETÜ 2013 garantii regulatsioon kehtib siis, kui ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.