Sisukord

Efektiivne ajakasutamine: info- ja meilihalduse automatiseerimine Outlookis

Jaga

Pildid / - Untitled-1


Eeltutvustus

Efektiivne ajakasutus on oskus, mida saab omandada ja arendada. Ei ole olemas ajapuudust, vaid ebaefektiivne ajakasutus.

Osaledes veebiseminaril, saate MS Outlooki 2010 versiooni baasil uusi teadmisi, et korraldada efektiivsemalt igapäeva töö juurde kuuluvaid toiminguid Outlooki meilikorralduses.


Eesmärk

Veebiseminari tulemusena oskab osalenu efektiivsemalt hallata oma Outlooki postkasti ning rakendada ajajuhtimise põhitõdesid Outlooki keskkonnas.

Samuti säästa MS Outlookis aega e-posti töötlemisel, organiseerimisel, infootsingul ja teab, miks ta peab just nii käituma. Oskab õigesti kasutada kontaktihaldust, luua ja kasutada kaustasüsteemi ning luua lihtsaid reegleid.


Teemad

  • Kuidas on MS Outlookis mugavam töötada?
  • Kaustasüsteem.
  • Kontaktide haldus.
  • Saabunud e-posti töötlemine sh reeglite kasutamine.
  • Infootsing.
  • Soovitused ja lühikorraldused.

Aeg ja maht

10. november 2015, kell 10.00 - 12.00.


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas. 
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, Interneti ühendust ning kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Arvo_Saat

Arvo Saat, Tallinna Arvutikooli direktor, tegevjuhi, personalidirektori ja IT-juhi kogemusega praktik, spetsialiseerunud ajajuhtimise ja töökorralduse protsesside juurutamisele ning vastava tarkvara kasutamisele.


Maksumus

Veebiseminari hind on 39 € + km. Osaledes ka 11.11.15 toimuval veebiseminaril "Efektiivne ajakasutamine osa 2: ajahaldus ja tööde plaanimine Outlookis" on soodushind kokku 69 € + km.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse koos koolitusarvega, mille tasumist ootame enne veebiseminari toimumist.


Loobumine

Koolitusest loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58 043 270 | + 372 670 66 06
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Kadri Matteus - Eriolukorra mõjudest riigihangetele

COVID-19 pandeemiast on halvatud pea kõik majandusharud ja eriolukorrast on mõjutatud ühel või teisel moel enamus õigusvaldkondi. Ka riigihangetes toob eriolukord kaasa muudatusi hankepraktikas nii hankijatele kui ka pakkujatele. Esimese asjana tekib küsimus, kas riik on kriisiolukorras jätkuvalt kohustatud hankima kaupu ja teenuseid, mida kriisi tõttu on vaja nüüd ja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.