Sisukord

Veebiseminar: Teine laine - rendi- ja üürilepingute muutmine ja ülesütlemine

Registreeri koolitusele
Jaga

Eeltutvustus

Koroonakriisi teine laine on tõstatanud mitmeid küsimus ka rendi- ning üürisuhetes. Millised on õiguslikud alused rendi- ja üürilepingute muutmiseks ja lõpetamiseks? Missugune on seadusest tulenev õiguskaitse lepingu pooltele? Kas ka tähtajalisi lepinguid saab ennetähtaegselt üles öelda? 

Olete lahkesti palutud 8. oktoobril kell 9.00 osalema veebiseminaril, kus kõneleme rendi- ja üürilepingutest ning nende muutmisest ja lõpetamisest. Anname Teile professionaalset nõu ja vastame Teie küsimustele nii seminari ajal kui ka lõppedes.


Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on anda ettevõtte omanikele, tegev- ja keskastmejuhtidele ülevaade rendi- ja üürilepingute aktuaalprobleemidest, sh lepingu muutmisest, lepinguliste kohustuste rikkumise tagajärgedest ning lepingupoolte õiguskaitsevahenditest.


Teemad

Advokaat Kristina Viznovitš käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

  • Tingimused üüri- ja rendilepingute muutmiseks. 
  • Missugused erisätted on kehtestatud võlaõigusseaduses seoses üüri alandamisega?
  • Lepingupoolte õigused ja kohustused ja kohustuste rikkumise tagajärjed – sh milliseid õiguskaitsevahendeid saavad lepingupooled kasutada. 
  • Tähtajaliste lepingute ennetähtaegne lõpetamine.

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 80%.


Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 8. oktoobril 2020 kell 9.00–10.30
(2 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.

NB! Veebiseminari lingi saadame Teile meiliaadressile, mille sisestate koolitusele registreerimisel. Seetõttu palume olla hoolikad meiiliaadressi sisestamisel.


Koolitajad

 

Pildid / - Kristina Viznovits

Kristina Viznovitš, ADVOKAADIBÜROO LMP advokaat

Kristina tegutseb õiguslike probleemide lahendamisel mitmes valdkonnas, eelkõige lepinguõigus, andmekaitse, EL ja rahvusvahelise õiguse ja intellektuaalse omandi valdkondades.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Registreerides kuni 5. oktoobrini kehtib soodushind 59 € + km (70,80 €), hiljem tavahind 79  € + km (94,80 €).
Kõigil veebiseminaril osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 12 € + km (14,40 €). 

Veebiseminari järelkuulamine toimub Addenda OÜ e-õppe keskkonnas. Veebiseminari salvestis  on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - Kristina Paal 113x150

Kristina Paal
+ 372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 garantii

Kuna pärast ehitusseadustiku jõustumist seadusest enam ehitisele garantiid ei tulene (jättes kõrvale tarbijale ehitatava eramuga seonduva nõuete esitamise lihtsustatud korra), siis on viimastel aastatel järjest aktuaalsemaks muutunud garantii küsimused. Ka garantiid käsitlevaid vaidlusi on praktikas märkimisväärselt rohkem. ETÜ 2013 garantii regulatsioon kehtib siis, kui ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.