Sisukord

TASUTA veebiseminar - MINU reaalsuse loomine või muutmine

Jaga

Eeltutvustus

Meie mõtted võivad sageli jätta meid jõuta ja tagasi hoida soovitud elu loomisel ja soovitud reaalsuse kogemisel. Enesepiiravad mõtted ja uskumused võivad meid takistada eesmärke luua ja ellu viia. Automaatsed mõtlemisprotsessid, mis on täidetud samade korduvate ideede ja sügavalt juurdunud uskumustega ei ole vahel efektiivsed. Miks? Tihti hakkame seadma piiranguid asjadele, mida suudame saavutada. Esimene samm soovitud reaalsuse loomisel ja piirangutest vabastamisel on narratiivi muutmise otsustamine.

Kas oled mõelnud muutustele oma elus?
Kas tahad tegeleda oma emotsioonidega, aga ei tea, millest alustada?
Kas Sa kasutad põhjendusi, et miks Sa ei saa midagi teha millegi pärast?
Kas Sa lükkad tihti oma isiklikke plaane tulevikku?
Kas Sa vahel tunned, et milline Sa oled täna ei ole päris see, kellena Sa ennast näha tahad?
Kui kasvõi kahele küsimusele on vastuseks JAH, siis tule osale kogemusõppe veebiseminaridel.

Seekord me ei jaga õppematerjale vaid Sinu teekond reaalsuse loomisel algab "valgelt lehelt". Veebiseminariks on vaja valmis panna märkmik või mõned lehed paberit ning lemmik kirjutusvahend. Lisaks tuleb kasuks osalemine mugavas ja turvalises keskkonnas ning ainult iseenda seltskonnas.


Teemad

Kolmel päeval on peateemad järgnevad:

25. märts 2021 - Aeg ja minu perspektiiv 
01. aprill 2021 -  Emotsioonid perspektiivi loomisel
08. aprill 2021 - Piirangutest vabanemine perspektiivi loomisel


Aeg ja maht

Igal päeval algusega kell 16.0016.35.


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub otseülekandena!
Registreerimisel koolitusele saadame Teie info veebiseminaril osalemise kohta. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas. Kanname üle koolitaja video- ja slaidipilti ning sarnaselt tavapärasele klassikoolitusele saate Teie koolitajatele esitada reaalajas küsimusi. 


Koolitajad

 

 

Virve Roosimägi

Virve Roosimägi on koolitusfirma Addenda OÜ omanik, rahvusvaheliste suhete juht ning koolitaja. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli BA ärikorralduses ja MA juhtimises. Lisaks on Virve õppinud Soomes 3 aastat turundust ja täiendushariduse omandanud NLP tehnikate ning coachingu alal. Samuti täiendanud ennast nii Eesti kui ka erinevate välisriikide täienduskoolitustel ja konverentsidel.  Virve on iseõppija ja praktiseerija, kelle laiapõhjalised kogemused võimaldavad jagada erinevaid vaatenurki inimese isikliku perspektiivi loomisel. 

 

 

 

Meetodid

Iseloomine, arutelud, kogemuste vahetamine.


Maksumus

TASUTA!


Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu seadus on kättesaadav ka võõrkeeltes

Teadupärast on kõik Eesti Vabariigis kehtivad seadused avaldatud Riigi Teatajas. Interneti leheküljelt www.riigiteataja.ee saab õigusakte otsida pealkirja, akti andja ning  muude parameetrite järgi. Sealjuures on mugav võimalus vaadata lisaks kehtivatele redaktsioonidele nii varasemaid kui ka alles tulevikus kehtima hakkavate õigusaktide versioone. Samuti võimaldab Riigi Teataja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.