Sisukord

London Build 2015

Jaga

The UK construction industry is set for high levels of growth in the coming years, with London and the South of England expected to be at the forefront. Huge levels of foreign investment and an ever-improving domestic economy are leading to a massive increase in construction projects across London and the wider region.
The Mayor of London, Boris Johnson, has identified 33 key opportunity areas for development across the capital.

London Build 2015

 


Eeltutvustus

Why Visit?

Keep up to date with the latest industry developments
Find out about the latest construction projects
Network with industry peers
Get the chance to approach senior level executives from a large number of local and international companies
Simply ensure you stay at the top of your field


Aeg ja maht

18.- 19. juuni 2015


Maksumus

Õppereisi eest väljastame kolm eraldi arvet: lennupiletite, majutuse- ja koolitusteenuse arved. Lennupiletite teenuse eest on vastutavaks Wris AS; majutusteenuse eest on vastutavaks majutusteenuse pakkuja ning koolitusteenuse eest vastutab Addenda OÜ.


Lisainfo

Registreerimisel meie kaudu on võimalik tellida lennupiletid alates 190 eurot olenevalt valitud lennuajast, hotell, mille me  broneerime vastavalt Teie vajadustele.

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58 043 270 | + 372 670 66 06
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Omanikujärelevalve tasunõue ehitustähtaja pikenemise korral

Riigikohus analüüsis hiljuti, kas omanikujärelevalve teostajal saab olla kehtivat tasunõuet, kui ehitustähtaeg ületab esialgu planeeritut ning omanikujärelevalve on seotud objektiga ette nähtust kauem. Riigikohus leidis otsuses nr 2-16-7999, et omanikujärelevalve teostaja, kellega on kokku lepitud järelevalve teostamine konkreetsete ehitusetappide üle, ei saa nõuda isegi ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.