Sisukord

24/7 koolitus - Kõrghaljastuse säilitamine ehitus- ja kaevetöödel - vastavad normdokumendid, kaitsemeetmete kavandamine ja rakendamine (4 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_26_EHI_3


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

 


Eesmärk

Tellija, kinnistuomanik, trassivaldaja, ehitaja, kopajuht vs elus puu – igal on omad soovid ja õigused. Kas ja kuidas on võimalik neid täita, et pärast ehitaja ja haljastaja lahkumist objektilt  oleks meie puud endiselt elujõulised ja dekoratiivsed.
Kaitsemeetmete kirjeldamine ehitusprojektis ja nende elluviimine.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • tunneb kohapõhiselt kõrghaljastuse säilitamise vajadust ja oskab hinnata selle otstarbekust
  • tunneb vastavaid normdokumente ja tehnilisi vahendeid kaitsemeetmete kavandamiseks ja rakendamiseks

Sihtrühm

Projekteerijad, ehitajad, maastikuarhitektid, järelevalve teostajad, KOV-ide arhitektid, keskkonna- ja haljastuse spetsialistid


Teemad

Sulev Järve käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • normdokumendid (standardid, kohalikud kaevetööde eeskirjad jms)
  • puude kasvunõuded ja- erisused
  • eelnev puude seisundi, väärtuste ja perspektiivsuse hindamise vajalikkus
  • säilitatavate puude kaitsemeetmed, kuidas neid projektis kajastada ja kuidas praktikas teostada
  • kahjustatud puude järelhoolduse võimalused

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(4 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Sulev Järve - Adenda 2022

Sulev Järve, arborist-konsultant

Sulev Järve on lõpetanud Eesti Põllumajanduse Akadeemia (EPA) metsamajanduse insenerina, seejärel töötas ta paarkümmend aastat Tallinna haljastuses ja hooldas linnapuid. Viimati oli Sulev Järve ametis Tallinna Linnavalitsuses metsavaht-dendroloogina.
Sulev Järve on õppinud Soomes arboristikat ning täiendanud end kodu- ja välismaal mitmetel erialastel koolitustel. Ta on pidanud puude hoolduse (hindamise, istutamise, kaitsmise, lõikamise) alaseid loenguid ning viinud läbi praktilisi tõid Tallinna Tehnikaülikoolis, Luua Metsanduskoolis ja mitmetel õppepäevadel, osalenud vastavate riiklike standardite ja Tallinna linna määruste koostamisel, kirjutanud hulga populaarteaduslikke artikleid ja 2 käsiraamatud. Praegu töötab Sulev Järve oma firmas puittaimestiku hindaja ja konsultandina.

 


Meetodid

Loeng ja näited praktikast.


Maksumus

159 € + km (193,98 €). 

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!

Kõik Addenda 24/7 ehitusalased veebikoolitused leiate SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.