Sisukord

Veebiseminar - Kohalike omavalitsuste ja allasutuste isikuandmete määruse vastavuse tagamine

Jaga

Eeltutvustus

Isikuandmete kaitse teema puudutab ka kohalike omavalitsusi, kus isikuandmete töötlemise koordineerimine on keeruline, tulenevalt paljudest allasutustest ning nende erinevatest valdkondadest. Andmekaitse Inspektsioon on juba alustanud kohalike omavalitsuste kontrolle isikuandmete töötlemise osas ning Riigikontrolli audit kohalike omavalitsuste IT võimekusest viitab kõrgele riskile isikuandmete turvalise töötlemise osas.
Ootame Teid osalema veebiseminaril, kus räägime praktilistest lähenemistest ja probleemidest just kohaliku omavalitsuse vaatenurgast ning anname nõu määruse vastavusse viimisel.


Sihtrühm

Kohalike omavalitsuste ja nende allasutuste ametnikud ning töötajad, kes puutuvad igapäevaselt kokku avaliku teabe- ja isikuandmete kaitse temaatikaga.


Teemad

Räägime seminaril isikuandmete kaitsest just KOV vaatenurgast, läbides järgmised valdkonnad:

  • asjaajamine - kas ainult valla põhine või tsentraalne
  • lasteaiad
  • koolid ja huvikoolid
  • IT teenuste korraldamine allasutusetele isikuandmete töötlemisel turvalisusnõuete tagamiseks
  • raamatukogud
  • päeva- ja noorte huvikeskused, malev
  • hoolekande ja -erihoolekande asutused
  • volitatud ja vastutava töötleja suhted valla ja allasutuste ning osalusega äriühingutega

Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 14. novembril 2018 kell 10.00–12.00.
(kaks astronoomilist tundi)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust.
Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

Pildid / - Siiri Antsmäe 113x113

Siiri Antsmäe, atesteeritud siseaudiitor

Siiril on pikaajaline siseauditi juhi kogemus avalikust ja erasektorist olles töötanud siseauditi juhina üle 14 aasta Kaitseväe ja Siseministeeriumi valitsemisala siseauditi juhina ning seejärel Grant Thornton Balticu riskijuhtimisteenuste Baltikumi juhina. Alates augustist töötab Siiri Kultuuriministeeriumi siseauditi valdkonna juhina ning tegutseb aktiivselt koolitajana. Siiri on alates 2007. aastast koolitanud nii raamatupidajaid kui ka siseaudiitoreid. Koolitajana on teeb ta koostööd Addenda, Siseaudiitor.ee, Raamatupidaja.ee, Eesti Koolitus- ja konverentsikeskuse, Äripäeva ja paljude teistega koolituste korraldajatega ning on läbinud ka siseaudiitorite koolitaja programmi. Siiril on avaliku halduse magistrikraad ning ISO 9001 juhtaudiitori, avaliku sektori siseaudiitori (CGAP) kutsetase ja atesteeritud siseaudiitori (CIA) kutse ning ta omab ka siseauditi kvaliteedihindaja tunnistust (QA). Lisaks tegeleb Siiri aktiivselt muusikateraapiaga.


Maksumus

Üksiku osaleja hind 69 € + km (82,80 €), üksiku osaleja registreerimisel palume kasutada sooduskoodi KOV2018!

NB!
Teil on suurepärane võimalus kuulata veebiseminari kogu kollektiiviga (piiramatu arv ligipääse tervele kollektiivile)!
Registreerides kuni 31. oktoobrini 2018 kehtib soodushind tervele kollektiivile 169 € + km (202,80 €),
hiljem tavahind 199 € + km (238,80 €).
Palume Teil kollektiivi registreering teha ühele esindajale ning lisada veebiseminaril osalejate nimed ja e-maili aadressid registreeringu vormil lisainfo kasti. Kõik lisainfo lahtrisse kantud osalejad saavad veebiseminari läbimise kohta elektroonilise tunnistuse.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 5804 3270 
+ 372 670 6606
helen.tammesalu@addenda.ee

 


Jaga

Arengukoostöö projekt sai joone alla

Eesti Välisministeeriumi poolt rahastatud Arengukoostöö projekt 107-2018-A „Kompleksne õppemetoodikate kasutamine ja mõjus õpetamine kõrghariduse omandamisel Valgevene ülikoolides“ sai joone alla.  Terve aasta kestnud projekti käigus uurisime koostöös Valgevene Riikliku Tehnikaülikooliga inseneride, mehhaanikute ja teiste tehnikaerialade ülikooli ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.