Sisukord

Targale tellijale kinnisvara korrashoiust. 3,8 TP (4 ak.h)

Jaga

 

KOOLITUS TOIMUB NII VEEBIS KUI E-ÕPPES!

Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Eeltutvustus

Kuigi üha enam räägitakse ehitiste elukaarest, on siiski ehitise elukäigus selgelt eristatavad etapid ning üldjuhul puudub terviklikkus seda nii teoorias kui praktikas. Eriti tuleb see esile ehitise kavandamise ja ehitise kasutamise omavaheliste seoste uurimisel. Küllaltki sagedane on see, kui valmis ehitise puhul alles saadakse aru, et ehitatut pole võimalik otstarbekalt kasutada. Kuid veel enam – ehitise ja selle osade korrashoiu tagamiseks on vaja arvestada sellega, et kõik ehitise säilitamiseks tehtavad korrashoiutegevused eeldavad teatud tehnoloogia järgimist ning on seotud pikaajaliste kuludega.

Koolituse eesmärgiks ongi nende aspektide väljatoomine, mida oleks eelkõige vaja arvestada ehitiste kavandamisel selleks, et tagada saavutatava tulemuse ratsionaalsus nii ehitise omanikule kui ka kasutajatele ning mis väljendub korrashoitavuse tagamises.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on selgitada kinnisvaraobjekti korrashoiu olemust ja korrashoitavuse põhimõtteid.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • on võimeline ehitusprojekti algfaasis pöörama tähelepanu ehitise kasutusetapis läbiviidavatele korrashoiutegevustele
  • saab aru kinnisvaraobjekti korrashoiu olemusest ja selle tehnoloogilisusest
  • on võimeline töötama allianss töövõtu meeskonnas

Sihtrühm

Koolituse sihtrühmaks on ehituse omanikud ja tellijad; ehitusprojektide juhid; kinnisvara korrashoiuga kokkupuutuvad spetsialistid; haldusteenuse pakkujad; avaliku sektori töötajad, kes tegelevad või puutuvad kokku kinnisvara korrashoiuga, sh KOV spetsialistid, korteriühistute juhatuse liikmed.


Teemad

Roode Liias käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • õigusaktid ja standardid kinnisvara korrashoiust
  • hooldusjuhendid, nende struktuur
  • kinnisvara korrashoiu korraldamise põhimõtted
  • kinnisvaraobjekti strateegia kujundamine
  • korrashoidja roll ehituse töövõtu korralduses
  • korrashoitavus kui kvaliteedi kriteerium

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Koolitus annab 3,8 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Koolitus toimub 26. oktoobril 2023 kell 10.00–13.15
(4 akadeemilist tundi)

Koolituse ajakava:
10.00–11.30 koolitus
11.30–11.45 paus
11.45–13.15 koolitus

Juhul, kui Te koolitusel reaalajas osaleda ei saa, on võimalus koolitus läbida Addenda e-akadeemias. Palun tehke valik koolitusele registreerumisel.


Toimumiskoht

Koolitus toimub nii veebis kui e-õppes!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne 
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi. Ligipääsu veebiülekandele saadame Teile koos koolituse meeldetuletusega 24 tundi enne koolituse toimumist.

E-õpe 
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Roode Liias Addenda 2022

Roode Liias, Tallinna Tehnikaülikooli professor-praktik

Roode Liias on Tallinna Tehnikaülikooli Inseneriteaduskonna Ehituse ja arhitektuuri instituudi praktik-professor ning Tallinna Tehnikakõrgkooli Ehitusinstituudi külalisprofessor. Aastast 2005 on ta õppejõud ka Berliini Tehnika ja Majanduse Kõrgkoolis.
Roode Liias on lõpetanud majandusteaduskonna ehituse ökonoomika ja organiseerimise erialal ning kaitsnud majandusteaduste kandidaadi kraadi Moskva Ehitusinseneride Instituudis – MISI.
Roode Liias on EVS töögrupi TK36 juht (kinnisvara korrashoid). Samuti mitmete unikaalsete EVS standardite koostamise töögruppide juht (EVS 885:2005; EVS 807 2001/2004/2010/2016) ning konsultant/ekspert UNECE rahvusvahelistes töögruppides
Lisaks on Roode Liias juhtinud ja osalenud umbes poolesajas rahvusvahelises ning rahvuslikus ehitusvaldkonna uurimisprojektis.


Meetodid

Loeng, näited ja praktilised käsitlused. Küsimused-vastused.


Maksumus

189 € + km (226,80 €). 
Teil on võimalus osta 30-päevane koolituse täiendav järelvaatamine hinnaga 29 € + km (34,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist. Hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Diana Nõmmik v

Diana Nõmmik
+372 5809 1404
+372 520 6347
diana.nommik@addenda.ee

 

Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.