Sisukord

24/7 Veebiseminar - Organisatsiooni riskide hindamine. Koolitaja: Siiri Antsmäe

Registreeri koolitusele
Jaga

24/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud seminari täpselt siis, kui Teile see sobib. Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning selle tasumise järel ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Eeltutvustus

Riskide hindamisega alustamine on raske nii tegevjuhtkonnale kui töötajatele. Kuigi riskide juhtimine on saanud iga organisatsiooni elementaarseks osaks, võib selle rakendamine praktikas teooriast oluliselt erineda. Teooriast reaalse tulemuseni jõuda on iseseisvalt üsna keeruline. Riskide juhtimise mudel töötakse välja organisatsiooni protsessidest lähtuvalt. Nende kaardistamine ja analüüs on samuti teooria kohaselt üsna lihtne, kuid selge ja riskide tuvastamist võimaldava vooskeemi koostamine nõuab mõnede reeglite ja põhimõtete teadmisi. Äriprotsesside kaardistamine on samal ajal aluseks efektiivsele siseauditi kutsetegevusele ja organisatsiooni tegevus/äriloogika mõistmisele.


Eesmärk

Anda konkreetsete riskide hindamise mudelite rakendamiseks vajalikud teadmised ja kogemused protsesside kaardistamise ja riskide tuvastamise seostamisest.


Sihtrühm

Siseaudiitorid, välisaudiitorid, riskijuhid, kvaliteedijuhid, sh ISO süsteemide rakendajad, protsesside kujundamise või hindamisega seotud töötajad ja konkreetse organisatsiooni valdkonna eest vastutavad töötajad ning teised organisatsiooni protsesside ja riskide hindamisega seotud isikud.


Teemad

  • Protsesside kaardistamiseks ja riskide juhtimiseks vajalikud elemendid.
  • Organisatsiooni riskide hindamiseks kasutatavad mudelid ja juhendmaterjalid.
  • Riskide hindamise läbiviimisel esinenud probleemid ja rõõmud.
  • Riskide näiteid tüüpilistes protsessides.
  • Kuidas ühendada riskide hindamine ja protsesside kaardistamine nii, et sellest oleks maksimaalselt kasu.

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas.
Kestvus on kaks tundi.


Toimumiskoht

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Siiri_Antsmäe

Siiri on alates 2016. aasta jaanuarist Grant Thornton Balticu siseauditi osakonna juht. Aastatel 2012–2015 töötas Siiri Interna OÜ (siseaudiitor.ee) siseaudiitori ja siseauditi juhina, olles ühtlasi ka ettevõtte üks omanikest. Varem on Siiri siseaudiitorina töötanud avaliku sektori organisatsioonides. Siiri pädevuses on juhtimis- ja kontrollisüsteemide auditid, vastavus- ja juhtimisauditid, finantsauditid, IT-auditid ning EL fondide projektiauditid. Siiril on CGAP (Certified Government Auditing Professional), CIA (Certified Internal Auditor) ja ISO 9001:2008 juhtivaudiitori sertifikaadid. Siiril on kümneaastane kogemus raamatupidajate ja siseaudiitorite koolitajana. Ta on Rahvusvahelise Siseaudiitorite Ühingu liige.


Maksumus

Seminari hind on 29 € + km (34,80 €).


Maksumus sisaldab

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve. Tasumise järel saadame ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Registreerimine ja lisainfo

Pildid / - Evi2
Evi Freienthal-Liivak

+372 520 6347 | +372 670 6606
evi.freienthal-liivak@addenda.ee


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Tellija juhiste ja lepingu mahu seosest

Riigikohus andis eelmise aasta lõpus avaldatud lahendis juhiseid sellest, kuidas määratleda, kas konkreetne töö on lepingu mahuga hõlmatud või on tegemist lisatööga, mida tellija tasustab täiendavalt. Konkreetses asjas selgus pärast lepingu sõlmimist, et tulenevalt Muinsuskaitseameti nõuetest tuleb teha täiendavaid töid, mida esialgses hinnapakkumises ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu