Sisukord

Kevadised probleemid asfaltkatetega ja kuidas neid vältida. 2,4 TP (3 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

KOOLITUS TOIMUB NII VEEBIS KUI E-ÕPPES!

Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Eeltutvustus

Iga-aastane probleem on kevadised teede lagunemised ning alati tundub käesolev aasta hullem kui eelmised kokku. Probleemidele tuleb õhukeste eelarvete juures leida soodsaimad lahendused, mis annavad suurima efekti.

Lisaks on teede ja teede remondi kuvand selline, et kevadised augud on justkui paratamatus. Tegelikult pigem ei ole, õigel ajal tehtud otsused vähendavad teeomanike kulusid märgatavalt ning tagab ka rahulolevad liiklejad.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on tutvustada osalejatele remondimeetmeid, mida erinevate kevadiste probleemide korral rakendada ning arutleda nende kasutuse võimalikkuse ja otstarbekuses osa. Käsitlusele tulevad ka mõned vähem traditsioonilised meetodid

Teine eesmärk on aidata vältida ilmselgeid vigu, mis võivad päädida garantiiaegsete probleemidega või tekitada muret ka hilisemas ekspluatatsioonis.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • on kursis kõigi aktuaalsete remondimeetmetega tolmuvabade katete remondil
  • suudab hinnata remonttööde vajaduse ulatust ja hinda
  • oskab tellida teetöid selliselt, et töövõtja on motiveeritud tagama paremat tulemust
  • teab kuidas tööde vastuvõtul ja garantiiperioodil teed monitoorida, et vältida hilisemaid täiendavaid kulusid.

Sihtrühm

Koolituse sihtrühmaks on teetööde tellijad, kohaliku omavalituse ametnikud, avaliku sektori tellijad, kinnisvara arendajad. Koolitus on kasulik ka teedeehitajatele.


Teemad

Anti Palmi käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • tee remondi meetmed
  • teede lagunemise põhjused
  • teede lagunemise ennetamine
  • töövõtja motiveerimine paremat kvaliteeti tagama

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Koolitus annab 2,4 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.
Koolitus on sobilik kutseeksami sooritamiseks, kvalifikatsiooni tõendava dokumendi saamiseks või töötamiseks ametialal, millele on õigusaktides ette nähtud täiendavad nõuded.


Aeg ja maht

Koolitus toimub 8. mail 2024 kell 10.00–12.30
(3 akadeemilist tundi)

Koolituse ajakava:
10.00–11.30 koolitus
11.30–11.45 paus
11.45–12.30 koolitus

Juhul, kui Te koolitusel reaalajas osaleda ei saa, on võimalus koolitus läbida Addenda e-akadeemias. Palun tehke valik koolitusele registreerumisel.


Toimumiskoht

Koolitus toimub nii veebis kui e-õppes!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne 
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi. Ligipääsu veebiülekandele saadame Teile koos koolituse meeldetuletusega 24 tundi enne koolituse toimumist.

E-õpe 
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Anti Palmi 2024 - Addenda

Anti Palmi, Transpordiameti ida regiooni juhataja

Anti Palmi on Transpordiametis ja selle eelkäijates ligi 15 aastane kogemus teehoiu tööde planeerimisel ja tellimisel. Ta on üheks digitaalehituse valdkonna eestvedajaks ning mitmete innovatiivsete lahenduste esimene rakendaja.

Ta on olnud mitmete BIMiga seotud pilootprojektide käivitaja ja koordineerija. Tema põhiülesandeks on tegeleda kogu tee elukaarega ehk projekteerimise, ehitamise ja korrashoiuga. Hetkel on ta Eesti esimese Alliansshanke „Sindi-Lodja silla projekteerimine ja ehitamine“ projektijuht.
Anti Palmi omab Volitatud teedeinsener, tase 8, kutset.


Meetodid

Loeng, näited ja praktilised käsitlused, küsimused-vastused-arutelud, test.


Maksumus

Registreerides kuni 26. aprillini 2024 kehtib soodushind 149 € + km (181,78 €), hiljem tavahind 179 € + km (218,38 €). 
Teil on võimalus osta 30-päevane koolituse täiendav järelvaatamine hinnaga 29 € + km (35.38 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist. Hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Diana Nõmmik v

Diana Nõmmik
+372 5809 1404
+372 520 6347
diana.nommik@addenda.ee

 

Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.