Sisukord

24/7 Veebiseminar - Uued sätted ehitushangete regulatsioonis. Koolitaja Britta Oltjer

Jaga

 

Pildid / - 24_724/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud veebiseminari täpselt siis, kui Teile see sobib!
Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning kinnituskirja, kust leiate ligipääsu veebiseminari keskkonda. Materjalid saate alla laadida ning seminari salvestust kuulata/vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite.


Eesmärk

Veebiseminaril võtab vandeadvokaat Britta Oltjer arutusele alltöövõtjate kaitseks loodud maksete peatamise regulatsiooni, mis jõustub 01.01.19. Kuidas peaksid hankijad end positsioneerima töövõtja ja alltöövõtja vahelistes vaidlustes ja mis liiki õigussuhted tekivad hankija ja alltöövõtja vahel? Samuti tuleb teemaks, millistel tingimustel on võimalik tugineda teise isiku näitajatele? Britta ettekandest ei jää välja ka uuem vaidlustus- ja kohtupraktika, millest ta teeb valikulise ülevaate pärast 1.09.2017 algatatud hangetes ning analüüsib nii menetluslikke kui ka sisulisi probleeme, mida iga pakkuja ja hankija seoses muutunud seadusega teadma peaks.


Sihtrühm

  • avalik- õiguslike insitutsioonide spetsialistid, kes puutuvad kokku ehitusala riigihangete korraldamisega
  • aktiivsed ehitusala pakkujad, nii tippjuhid kui ka spetsialistid
  • juristid, advokaadid ja vandeadvokaadid, kes tegelevad hankealase nõustamise ja hankevaidluste lahendamisega

Teemad

Veebiseminaril käsitleme teemasid:

  • alltöövõtjate kaitseks loodud maksete peatamise regulatsiooni, mis jõustub 01.01.19
  • võimalikud vaidlused töövõtja ja alltöövõtja vahel ning mis liiki õigussuhted tekivad hankija ja alltöövõtja vahel
  • millistel tingimustel on võimalik tugineda teise isiku näitajatele

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda veebiseminaride keskkonnas seminarid.addenda.ee!
Seminari kestus on üks astronoomiline tund.


Koolitajad

Pildid / - Britta Oltjer 113x113

BRITTA OLTJER, ADVOKAADIBÜROO LEADELL PILV PARTNER JA VANDEADVOKAAT

 

 


Maksumus

Seminari hind on 59 € + km (70,80 €).

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja Addenda OÜ koolitusarve. Kinnituskirjast leiate ligipääsu veebiseminaride keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite. Veebiseminaride keskkonna kasutustingimustega saate tutvuda siin.
Veebiseminaride keskkond on personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine 59 € + km ning väljastame sellekohase koolitusarve.


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja Addenda OÜ koolitusarve. Kinnituskirjast leiate ligipääsu veebiseminaride keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
+372 670 6606

addenda@addenda.ee
 

Jaga

Kaugtöötaja töötervishoiu ja -ohutuse juhend

Tänapäevases järjest kiiremini muutuvas töömaailmas ootavad töötajad tööandjatelt aina suuremat paindlikkust. Seda muu hulgas ka töö tegemise koha osas. Töölepingu seadusest tulenevalt on tööandjal ja töötajal võimalus kokku leppida töö tegemises kaugtööna (TLS § 6 lg 4). Sellise kokkuleppe puhul täidab ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.