Sisukord

24/7 koolitus - Targale tellijale kinnisvara korrashoiust. 3,8 TP (4 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_EHI_1


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus annab 3,8 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Koolitus on sobilik kutseeksami sooritamiseks, kvalifikatsiooni tõendava dokumendi saamiseks või töötamiseks ametialal, millele on õigusaktides ette nähtud täiendavad nõuded.


Eesmärk

Kuigi üha enam räägitakse ehitiste elukaarest, on siiski ehitise elukäigus selgelt eristatavad etapid ning üldjuhul puudub terviklikkus seda nii teoorias kui praktikas. Eriti tuleb see esile ehitise kavandamise ja ehitise kasutamise omavaheliste seoste uurimisel. Küllaltki sagedane on see, kui valmis ehitise puhul alles saadakse aru, et ehitatut pole võimalik otstarbekalt kasutada. Kuid veel enam – ehitise ja selle osade korrashoiu tagamiseks on vaja arvestada sellega, et kõik ehitise säilitamiseks tehtavad korrashoiutegevused eeldavad teatud tehnoloogia järgimist ning on seotud pikaajaliste kuludega.

Koolituse eesmärgiks ongi nende aspektide väljatoomine, mida oleks eelkõige vaja arvestada ehitiste kavandamisel selleks, et tagada saavutatava tulemuse ratsionaalsus nii ehitise omanikule kui ka kasutajatele ning mis väljendub korrashoitavuse tagamises.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • on võimeline ehitusprojekti algfaasis pöörama tähelepanu ehitise kasutusetapis läbiviidavatele korrashoiutegevustele
  • saab aru kinnisvaraobjekti korrashoiu olemusest ja selle tehnoloogilisusest
  • on võimeline töötama allianss töövõtu meeskonnas

Sihtrühm

Ehituse omanikud ja tellijad; ehitusprojektide juhid; kinnisvara korrashoiuga kokkupuutuvad spetsialistid; haldusteenuse pakkujad; avaliku sektori töötajad, kes tegelevad või puutuvad kokku kinnisvara korrashoiuga, sh KOV spetsialistid, korteriühistute juhatuse liikmed


Teemad

Roode Liias käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • õigusaktid ja standardid kinnisvara korrashoiust
  • hooldusjuhendid, nende struktuur
  • kinnisvara korrashoiu korraldamise põhimõtted
  • kinnisvaraobjekti strateegia kujundamine
  • korrashoidja roll ehituse töövõtu korralduses
  • korrashoitavus kui kvaliteedi kriteerium

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(4 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Roode Liias Addenda 2022

Roode Liias, Tallinna Tehnikaülikooli professor-praktik

Roode Liias on Tallinna Tehnikaülikooli Inseneriteaduskonna Ehituse ja arhitektuuri instituudi praktik-professor ning Tallinna Tehnikakõrgkooli Ehitusinstituudi külalisprofessor. Aastast 2005 on ta õppejõud ka Berliini Tehnika ja Majanduse Kõrgkoolis.
Roode Liias on lõpetanud majandusteaduskonna ehituse ökonoomika ja organiseerimise erialal ning kaitsnud majandusteaduste kandidaadi kraadi Moskva Ehitusinseneride Instituudis – MISI.
Roode Liias on EVS töögrupi TK36 juht (kinnisvara korrashoid). Samuti mitmete unikaalsete EVS standardite koostamise töögruppide juht (EVS 885:2005; EVS 807 2001/2004/2010/2016) ning konsultant/ekspert UNECE rahvusvahelistes töögruppides
Lisaks on Roode Liias juhtinud ja osalenud umbes poolesajas rahvusvahelises ning rahvuslikus ehitusvaldkonna uurimisprojektis.


Meetodid

Loeng, näited ja praktilised käsitlused. Küsimused-vastused. Test.


Maksumus

189 € + km (230,58 €). 

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!

Kõik Addenda 24/7 ehitusalased veebikoolitused leiate SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

 Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.