Sisukord

24/7 koolitus - Stabiilsusarvutuste nõuded ja lubatud vajumid maanteede projekteerimisnormides. 1,6 TP (2 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_EHI_1


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.
Koolitus annab 1,6 TP (inseneri täiendõppe punkti). 
Koolitus on sobilik kutseeksami sooritamiseks, kvalifikatsiooni tõendava dokumendi saamiseks või töötamiseks ametialal, millele on õigusaktides ette nähtud täiendavad nõuded.


Eesmärk

2021. aastast on kehtinud uued nõuded kõrgete mullete kohta, mida alles nüüd on hakatud täitma. Koolitusel tutvustatakse stabiilsus- ja vajumisarvutusi võrdluses KAP arvutustega  ning terminit geotehnika.

Koolituse eesmärk on viia osalejad kurssi uute, oluliste projekteerimise nõudega.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • on teadlik uutest projekteerimise nõuetest
  • oskab eristada katendi arvutust stabiilsusarvutusest ning geoloogiat geotehnikast

Sihtrühm

Teede ehitajad, projekteerijad, omanikujärelevalve teostajad


Teemad

Mattias Olep käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • uued nõuded normides
  • geoloogilised uuringud
  • KAP
  • stabiilusarvutused
  • vajumisarvutused

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Mattias Olep 2024 - Addenda

Mattias Olep, Geolep OÜ juhataja ja omanik

Mattias Olep on geotehnikainsener ja ettevõtja. Ta omab nii Eesti kui ka Soome vastavat kutsetunnistust. Enam kui 20 aastat erialast kogemust kätkeb töid Soomes, Rootsis, Ühendkuningriigis, Aserbaidžaanis ning Afganistanis. Akadeemiliselt on Mattias Olep panustanud Eesti haridusse nii õppejõu kui ka nooremteadurina. Aastast 2016 on Mattias Olep Geolep OÜ juhataja ja omanik.

 


Meetodid

Loeng, näited ja praktilised käsitlused, küsimused-vastused, test.


Maksumus

129 € + km (157,38 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!

Kõik Addenda 24/7 ehitusalased veebikoolitused leiate SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak

+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.