Sisukord

24/7 koolitus - Riigikohtu praktika planeerimisasjades 2019-2024. 3,6 TP (6 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_EHI_1


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus annab 3,6 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Koolitus on sobilik kutseeksami sooritamiseks, kvalifikatsiooni tõendava dokumendi saamiseks või töötamiseks ametialal, millele on õigusaktides ette nähtud täiendavad nõuded.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda planeerimise valdkonnas tegutsevatele isikutele teemakohane ülevaade riigikohtu lahenditest. Räägime planeerimise põhimõtetest, menetlusosalistest ja nende kaasamisest, menetluse algatamisest ja läbiviimisest, planeeringu kehtestamisest, planeeringute liikidest ning ühtlasi kohtumenetlusest planeerimisasjades. Lisaks eelnevale tutvustame Riigikohtu kaasusi erinevatel teemadel nagu näiteks müranormid, rohevõrgustik, kliima jms.

Õpiväljundina koolituse läbinu:

  • on kursis Riigikohtu viimase viie aasta praktikaga planeerimisõiguse valdkonnas ja oskab sellest lähtuvalt planeerimisseadust tõlgendada

Sihtrühm

KOV planeeringute ja ehitusspetsialistid, detailplaneeringute tegijad, kinnisvara arendajad, juristid ja advokaadid, arhitektid, projekteerijad ja teised valdkonnaga seotud spetsialistid


Teemad

Maarja Oras käsitleb koolituse käigus järgmisi teemasid:

  • planeerimise põhimõtted
  • menetlusosalised ja nende kaasamine
  • menetluse algatamine
  • menetluse käik (sh KSH)
  • planeeringu kehtestamine
  • planeeringute liigid
  • kohtumenetlus planeerimisasjades
  • varia (erinevad planeerimise alamvaldkonnad, mille teemal viimastel aastatel rohkem praktikat olnud, nagu nt rohevõrgustikud ja müra, aga ka planeerimisega põimuvaid teemasid nagu nt projekteerimistingimused)

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(6 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Maarja Oras

Maarja Oras, Riigikohtu halduskolleegiumi nõunik

Maarja Oras omab valdkonnas ligi 15 aastast kogemust.


Meetodid

Loeng, diskussioon, kohtulahendite analüüs, test.


Maksumus

199 € + km (242,78 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!

Kõik Addenda 24/7 ehitusalased veebikoolitused leiate SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak

+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.