Sisukord

24/7 koolitus - Riigihangete seaduse muudatustest praktikule (2,7 ak.h)

Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 14. juunil 2022.

 

Eesmärk

Riigikogu võttis 13.04.2022 vastu seaduse, millega muudetakse suur hulk riigihangete seaduse sätteid. Riigihangete seaduse muudatuste eesmärgiks ei ole avada sisulist diskussiooni viimase riigihangete seaduse vastuvõtmisel tehtud valikute osas, vaid lahendada riigihangete seaduse rakendamisel ilmnenud kitsaskohad ning kõrvalekalded direktiivide täielikul ülevõtmisel. Riigihangete seaduse muudatused hakkavad kehtima 01.06.2022.

Koolituse eesmärk on anda ülevaade olulisematest ja huvitavamatest seaduse muudatustest, mis võiks olla kasulik teadmine igale riigihanke praktikule.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • omab ülevaadet olulisematest riigihangete seaduse muudatustest, mis hakkavad kehtima 01.06.2022.

Sihtrühm

Koolituse sihtrühmaks on riigihangete korraldamise ja läbiviimisega tegelevad hankija juhid, spetsialistid ning riigihangetes osalevate ettevõtjate juhid ja töötajad


Teemad

Diana Minumets käsitleb koolitusel eelkõige järgmisi muudatusi:

  • heastamist ja hankepassi regulatsiooni käsitlevad muudatused, mis peaksid vähendama hankijate ja ettevõtjate halduskoormust
  • hindamiskriteeriume, põhjendamatult madala maksumusega pakkumuste käsitlemist ja hankelepingute rikkumist puudutavad muudatused
  • raamlepingute minikonkursi regulatsiooni täpsustamine seoses kvalifitseerimise tingimuste ja hindamiskriteeriumide seadmisega
  • läbirääkimistega menetlusi puudutavad muudatused
  • erimenetlusi puudutavad muudatused
  • vaidlustus- ja kohtumenetlust puudutavad muudatused

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2,7 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Diana-Minumets-Addenda 2022

Diana Minumets on advokaadibüroo LEXTAL vandeadvokaat ja riigihangete valdkonna juht

Diana Minumets on advokaadibüroo LEXTAL vandeadvokaat ja riigihangete valdkonna juht. Diana on tegelenud hankealaste õigusküsimustega üle 15 aasta. Lisaks igapäevasele hankealasele nõustamistööle ning esindamisele riigihankealastes vaidlustes, on Diana Minumets andnud ka märkimisväärse panuse riigihankealase õiguskirjanduse loomisel.  Diana on 2014.a. ilmunud raamatu „Riigihangete õigus“ (D. Minumets, P. Kulm. Juura, 2014) ning 2019.a. ilmunud RHS kommenteeritud väljaande (Koostajad: M. Parind, M. A. Simovart, Juura 2019) kaasautor. Samuti on Diana Minumets avaldanud riigihangete alaseid artikleid meedias ning õigusajakirjas Juridica. Ta on oodatud lektor erinevatel hankekonverentsidel ning tunnustatud koolitaja riigihankealastel teemadel. 


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

75 € + km (90 €)

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.