Sisukord

Rendi- ja üürilepingute ülesütlemine ja muutmine eriolukorras

Jaga

Eeltutvustus

Märtsis kehtima hakanud eriolukord on tõstatanud mitmeid küsimus ka rendi- ning üürisuhetes. Kas eriolukord on käsitletav vääramatu jõuna rendi- ja üürilepingute jaoks ning mis on selle tagajärg? Kas lepinguid saab eriolukorra valguses üles öelda? Missugused on selle õiguslikud tagajärjed? Missugune on seadusest tulenev õiguskaitse lepingu pooltele?

Olete lahkesti palutud 24. aprillil kell 10.00 osalema veebiseminaril, kus kõneleme rendi- ja üürilepingutest ning nende muutmisest eriolukorras. Anname Teile professionaalset nõu ja vastame Teie küsimustele nii seminari ajal kui ka lõppedes.


Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on anda ettevõtte omanikele, tegev- ja keskastmejuhtidele ülevaade rendi- ja üürilepingute aktuaalprobleemidest, sh lepingu muutmisest, lepinguliste kohustuste rikkumise tagajärgedest ning lepingupoolte õiguskaitsevahenditest.


Teemad

Advokaat Kristina Viznovitš käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

  • Eriolukorra kehtestamise mõju üüri- ja rendilepingutele
  • Lepingupoolte õigused ja kohustused ja kohustuste rikkumise tagajärjed – sh milliseid õiguskaitsevahendeid saavad lepingupooled kasutada. 
  • Eriolukord kui vääramatu jõud – kas eriolukord on käsitletav vääramatu jõuna rendi- ja üürilepingute jaoks ning mis on selle tagajärg. Planeeritavad seadusemuudatused ja mida see endaga kaasa toob.
  • Tingimused üüri- ja rendilepingute muutmiseks. 
  • Missugused erisätted on kehtestatud võlaõigusseaduses seoses üüri alandamisega?

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 80%.


Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 24. aprillil 2020 kell 10.00–11.30
(2 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.

NB! Veebiseminari lingi saadame Teile meiliaadressile, mille sisestate koolitusele registreerimisel. Seetõttu palume olla hoolikad meiiliaadressi sisestamisel.


Koolitajad

 

Pildid / - Kristina Viznovits

Kristina Viznovitš, ADVOKAADIBÜROO LMP advokaat

Kristina tegutseb õiguslike probleemide lahendamisel mitmes valdkonnas, eelkõige lepinguõigus, andmekaitse, EL ja rahvusvahelise õiguse ja intellektuaalse omandi valdkondades.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Registreerides kuni 22. aprillini kehtib soodushind 49 € + km (58,80 €), hiljem tavahind 69  € + km (82,80 €).
Kõigil veebiseminaril osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 12 € + km (14,40 €). 

Veebiseminari järelkuulamine toimub Addenda OÜ e-õppe keskkonnas. Veebiseminari salvestis  on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - Kristina Paal 113x150

Kristina Paal
+ 372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee

 


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 garantii

Kuna pärast ehitusseadustiku jõustumist seadusest enam ehitisele garantiid ei tulene (jättes kõrvale tarbijale ehitatava eramuga seonduva nõuete esitamise lihtsustatud korra), siis on viimastel aastatel järjest aktuaalsemaks muutunud garantii küsimused. Ka garantiid käsitlevaid vaidlusi on praktikas märkimisväärselt rohkem. ETÜ 2013 garantii regulatsioon kehtib siis, kui ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.