Sisukord

Veebiseminar - Meelespea piiriülese töötamise jaoks

Jaga

Eeltutvustus

Järjest rohkem ettevõtjaid seisavad silmitsi piiriüleste töösuhetega, kas saates töötajaid tööle välisriiki või palgates välismaalasi Eestisse tööd tegema. Seega on oluline teada piiriülese tööõigusega kaasnevaid maksustamise reegleid ning muid piiriülese töösuhtega kaasnevaid küsimusi. Ootame Teid osalema veebiseminaril, kus vandeadvokaat Epp Lumiste annab ülevaate piiriülesest tööõigusest ning sellega seotud probleemidest! 


Sihtrühm

Tööandjad ning tööandja esindajad, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad, raamatupidajad ja teised personaliküsimuste eest vastutavad isikud.


Teemad

Veebiseminaril käsitleme teemasid:

  • millele tähelepanu pöörata kui sõlmida töösuhe Eesti töötajaga, kelle peamine töökoht on välismaal
  • arvestades tööjõukriisi on üha enam aktuaalne ka välismaalaste palkamine, millised on välismaalaste palkamise ohud ja eelised. Mis teha kui piirmäär on täitunud

Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 6. novembril 2018 kell 10.00–11.30.
(2 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. 
Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

 

Pildid / - Epp Lumiste 113x113

EPP LUMISTE, ADVOKAADIBÜROO ALTERNA VANDEADVOKAAT

Epp Lumiste omandas õigusteaduse bakalaureuse ja magistrikraadi Audentese Ülikoolist. Täiendavalt 2010. a omandas Epp LL.M. kraadi USA-st George Washington Ülikoolist. 2005. aastast alates töötas Epp Eesti Vabariigi Kaitseministeeriumi õigusosakonnas, kus muuhulgas tegeles rahvusvaheliste hangetega. Lisaks avaliku sektori töökogemusele on Epp töötanud eelnevalt Advokaadibüroos LEADELL Pilv ja käesoleval ajal töötab Advokaadibüroos ALTERNA. 


Maksumus

Registreerides kuni 31. oktoobrini 2018 kehtib soodushind 59 € + km (70,80 €), hiljem tavahind 69 € + km (82,80 €).
Kõigil osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 10 € + km (12 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+ 372 670 6606
helen.tammesalu@addenda.ee

 


Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Ettevõtjaportaalis ühingut asutades saab ühtlasi registreerida ka töötajad ja käibemaksukohustuse

Teatavasti saab Eestis asutada äriühinguid kahel viisil: notaribüroos notari abil ning elektrooniliselt äriregistri ettevõtjaportaalis. Kui asutatud ühing soovis ennast käibemaksukohuslaseks registreerida ja/või endale töötajad tööle võtta, tuli pärast asutamistoiminguid esitada eraldi vastavad avaldused Maksu-ja Tolliametile. Käesoleva aasta alguses loodi ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.