Sisukord

24/7 koolitus Hooldereformist ja arveldamisest hooldekodudega

Registreeri koolitusele
Jaga
Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!
 
Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
 
Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).
 
Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Eeltutvustus

1. juulil 2023 jõustunud hooldereform tähendab uut väljakutset nii kohaliku omavalitsuse sotsiaalosakonnale kui ka finantsistidele ja raamatupidajatele. Arvlemine suureneb. Piltlikult öeldes saab senisest 100 arvest korraga 1000. Sellele eelneb sotsiaaltöötaja kinnitus inimese õigustatud rahastusele. 
 
23. mail viisime läbi spetsiaalse seminari KOV finantsistidele ja raamatupidajatele ning sotsiaaltöötajatele, et anda kiire ülevaade reformist. Seminaril vahendas Marilin Vaksman Eesti Sotsiaalasutuste Juhtide Nõukojast mõtteid sellest, milline võiks olla KOV ja hooldekodude vaheline arveldamine, kuivõrd hooldekodukoha rahastamine hakkab puudutama kõiki inimesi, kes varem hooldekodusse ka omal rahastamisel läinud. Lisaks saate ettekandest kiire ülevaate sellest, mis muutub SHS muudatustest tulenevalt.

Eesmärk

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab, millised uued kohustused paneb hooldereform kohalikule omavalitsusele
  • teab, milline võiks olla arveldamise parimad võimalikud lahendused KOV ja hooldekodu vahel. 

Sihtrühm

Sotsiaaltöö ametnikud, raamatupidajad


Teemad

MIDA PEAB TEADMA HOOLDEREFORMIST JA ARVELDAMISEST HOOLDEKODUDEGA

Pildid / - Marilin Vaksman

MARILIN VAKSMAN, EESTI SOTSIAALASUTUSTE JUHTIDE NÕUKODA

1. juulist 2023 jõustuv hooldereform tähendab uut väljakutset kohaliku omavalitsuse sotsiaaltöötajale ja ka raamatupidajale. Reformiga annab riik omavalitsustele lisaks nende tänasele rahalisele panusele täiendavad rahalised vahendid pikaajalise hoolduse korraldamiseks. Hooldereform ei tähenda üksnes hooldekodukoha eest tasumist. Omavalitsused saavad riigi antud vahendeid kasutada nii hooldekodu teenuse kui koduse hoolduse korraldamiseks. Ettekandes annavad Maire Koppel ja Marilin Vaksma Eesti Sotsiaalasutuste Juhtide Nõukojast ülevaate nii reformist endast kui vahendavaid mõtteid ka sellest, milline võiks olla KOV ja hooldekodude vaheline arveldamine, kuivõrd hooldekodukoha rahastamine hakkab puudutama kõiki inimesi, kes varem hooldekodusse ka omal rahastamisel läinud. Räägime teenuse rahastamise tingimustest, sisust ja ulatusest.

 
Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Maksumus

Soodushind 62,50 € +km ehk 75 €. 

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist. Hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!  

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu seadus on kättesaadav ka võõrkeeltes

Teadupärast on kõik Eesti Vabariigis kehtivad seadused avaldatud Riigi Teatajas. Interneti leheküljelt www.riigiteataja.ee saab õigusakte otsida pealkirja, akti andja ning  muude parameetrite järgi. Sealjuures on mugav võimalus vaadata lisaks kehtivatele redaktsioonidele nii varasemaid kui ka alles tulevikus kehtima hakkavate õigusaktide versioone. Samuti võimaldab Riigi Teataja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.