Sisukord

Elatise määramise muudatused (veeb)

Jaga

Eeltutvustus

KOOLITUS TOIMUB NII VEEBIS KUI E-ÕPPES!

Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Eesmärk

Olete lahkesti palutud 3. veebruaril 2022 kell 13.00 osalema koolitusel, kus kõneleme käesoleva aasta alguses jõustunud perekonnaseaduse muudatustest, millega muutusid lapsele elatise määramise ja arvutamise sätted. Veebisemianri käigus anname ca 60-minutilise ülevaate seaduse muudatustest ning seejärel vastame Teie küsimustele!

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • on kursis 01.01.2022 jõustunud perekonnaseaduse muudatustega, mis puudutavad elatise määramist ja arvutamist

Sihtrühm

juristid, sotsiaaltöö ametnikud, kastekaitsespetsialistid ning teised huvilised


Teemad

Justiitsministeeriumi nõunik Andra Olm käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • perekonnaseaduse muudatused 
  • mis saab juba jõustunud kohtulahenditest
  • elatise arvutamine ja elatiskalkulaator

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Koolitus toimub 3. veebruaril 2022 kell 13.00–14.30.
(2 akadeemilist tundi)

Juhul, kui Te koolitusel reaalajas osaleda ei saa, on võimalus koolitus läbida Addenda e-akadeemias. Palun tehke valik koolitusele registreerumisel.


Toimumiskoht

Koolitus toimub nii veebis kui e-õppes!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne 
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi. Ligipääsu veebiülekandele saadame Teile koos koolituse meeldetuletusega 24 tundi enne koolituse toimumist.

E-õpe 
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Andra Olm

Andra Olm, Justiitsministeeriumi nõunik

Andra Olm on töötanud Justiitsministeeriumis 17 aastat, neist 14 aastat eraõiguse talituses perekonnaõiguse nõunikuna. Andra Olm on üks kehtiva perekonnaseaduse koostajatest ja tegeleb ka praegu pidevalt perekonnaseaduse täiendamise ja parandamise küsimustega. Lisaks siseriikliku perekonnaõiguse küsimustele on Andra Olmi ülesandeks ka Eesti esindamine rahvusvaheliste perekonnaõiguse instrumentide loomisel ja muutmisel (erinevad rahvusvahelised konventsioonid ja Euroopa Liidu määrused).
Andra Olm on juhendanud eestkosteteemalisi magistritöid. On aktiivne koolitaja, sh viinud läbi eestkoste teemal seminare kohalike omavalitsuse sotsiaaltöö ja lastekaitse ametnikele.


Meetodid

Loeng, praktilised näited ning aktuaalne kohtupraktika.


Maksumus

Registreerides kuni 31. jaanuarini 2022 kehtib soodushind 69 € +km (82,80 €), hiljem tavahind 95 € +km (114 €).
Teil on võimalus osta 30-päevane koolituse täiendav järelvaatamine hinnaga 34,80 €. 

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist. Hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - Kristina Paal 113x150

Kristina Paal
+ 372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee

 

Jaga

Riigihangete seaduse muudatused 2022

Seekordne blogipostitus pärineb meie armastatud koolitajatelt Riigihanke blogist Etapiviisiline elu. Postituse autoriks on advokaat Mario Sõrm.  Riigikogu võttis eile vastu riigihangete seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse. Kokku nähakse valdavalt riigihangete seaduses ette peaaegu 300 muudatust, mis on küll arvuliselt muljetavaldav, kuid drastilisi muutusi kaasa ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.