Sisukord

24/7 Veebiseminar - Diskrimineerimise keeld töösuhetes ja ettevõtlusvabadus. Koolitaja: Keijo Lindeberg

Jaga

24/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud veebiseminari täpselt siis, kui Teile see sobib. Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning selle tasumise järel ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Eeltutvustus

Kas tööandjal on õigus otsustada, kes ning millistel tingimustel tööle võtta või otsustab seda riik tööandja eest? Praktikas on järjest sagedasemaks muutunud juhtumid, kus inimene süüdistab tööandjat diskrimineerimises nii tööle kandideerimisel kui ka töösuhte ajal. Eesti kohtud on tööandjatelt välja mõistnud isegi üle 8 000 EUR suuruseid hüvitisi. Koolitusel tutvustatakse tööalase diskrimineerimise õiguslikku regulatsiooni ning kohtupraktikat ja jagatakse praktilisi soovitusi, et vähendada töösuhetes diskrimineerimise süüdistuse saamise võimalust. 


Sihtrühm

Ettevõtete ja asutuste juhid, personalijuhid, personalitöötajad ning kõik teised, kes võtavad vastu personaliga seotud otsuseid.


Teemad

Veebiseminaril käsitletakse alljärgnevaid teemasid:

  • Ülevaade tööalase diskrimineerimise õiguslikult regulatsioonist.
  • Senise kohtupraktika tutvustamine.
  • Praktilised nõuanded tööalase diskrimineerimisega seotud vaidluste vältimiseks ning tekkinud vaidluste edukaks lahendamiseks.
  • Võimalikud probleemid tõendamisega.

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas.
Seminari kestus on kaks akadeemilist tundi.


Toimumiskoht

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ja mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Keijo_Lindeberg 2015

Keijo Lindeberg - Advokaadibüroo LMP juhtivpartner/vandeadvokaat. Keijo Lindeberg on kogenud kohtuadvokaadina spetsialiseerunud eelkõige vaidluste lahendamisele kohtuväliselt ning kohtus. Tema peamisteks tegevusvaldkondadeks on äriõigus, tööõigus, meditsiiniõigus, ehitus ja planeerimine, pankrotiõigus ning kindlustusõigus.


Maksumus

Seminari hind on 29 + km (34,80 €).


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve. Tasumise järel saadame ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Lisainfo

Pildid / - Evi2
Evi Freienthal-Liivak

+372 520 6347 | +372 670 6606
evi.freienthal-liivak@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Omanikujärelevalve tasunõue ehitustähtaja pikenemise korral

Riigikohus analüüsis hiljuti, kas omanikujärelevalve teostajal saab olla kehtivat tasunõuet, kui ehitustähtaeg ületab esialgu planeeritut ning omanikujärelevalve on seotud objektiga ette nähtust kauem. Riigikohus leidis otsuses nr 2-16-7999, et omanikujärelevalve teostaja, kellega on kokku lepitud järelevalve teostamine konkreetsete ehitusetappide üle, ei saa nõuda isegi ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.