Sisukord

24/7 veebiseminar - Renditehingute kajastamine ja probleemid. Koolitaja: Maire Otsus-Carpenter

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 7. juunil 2021.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate seminari salvestust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Renditehingud on äritegevuses laialdaselt levinud ja on oluline, et need oleks ka raamatupidamises õigesti kajastatud. Praktikas on sageli probleemiks rendilepingu korrektne klassifitseerimine - kas tegu on kasutus- või kapitalirendiga. Samuti peab rentnik tegema valiku, kas kasutada rendi kasutamisel SME IFRS arvestuspõhimõtet või IFRS 16 arvestuspõhimõtet. Koolitusel räägime renditehingute kajastamist Eesti finantsaruandluse standardi kohaselt.

Veebiseminaril käsitleme rendiarvestuse kajastamist Eesti finantsaruandluse standardi järgi. Tule ja saa oma küsimustele vastused! 

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

  • teab, mis on rentide klassifitseerimine kasutus- ja kapitalirendiks
  • teab, kuidas käib renditehingute kajastamine 

Sihtrühm

Raamatupidajad, ettevõtete juhid ning kõik, kes tunnevad antud teema vastu huvi.


Teemad

Maire Otsus-Carpenter käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

  • rentide klassifitseerimine kasutus- ja kapitalirendiks
  • renditehingute kajastamine rendileandja raamatupidamises
  • rendiehingute kajastamine rentniku raamatupidamises. Arvestuspõhimõtte valik
  • SME IFRS arvestuspõhimõte
  • IFRS 16 arvestuspõhimõte

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda e-akadeemias.
(1 astronoomiline tundi)


Koolitajad

 

Pildid / - Maire Otsus-Carpenter 113x113

MAIRE OTSUS-CARPENTER, FINANTSKONSULTANT JA KOOLITAJA

Maire on lõpetanud Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi erialal, tegutsenud nii pearaamatupidajana kui audiitorina. Ta omab pikaajalist raamatupidamise ja finantsjuhtimise valdkonna koolitaja kogemust. On tegutsenud lepingulise lektorina Mainori Kõrgkoolis ja Tallinna Ülikoolis. Koolitusfirmas Addenda on Maire koolitanud alates aastast 2007. Alates 1994. a. on Maire vandeaudiitor ning kuulub Eesti Audiitorkogusse.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Seminari hind on 59 € + km (70,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!
Kõik Addenda 24/7 veebikoolitused leiate SIIT


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt väljastab Addenda OÜ arve 24 tunni jooksul, e-arve saajad saavad seadusega vastava arve e-arvete keskkonda.


Lisainfo

     Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!  

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 kasutusvalmidused

Ehituse praktikas on küllaltki sügavalt juurdunud põhilise ja lõpliku kasutusvalmiduse mõisted. Samas ei tulene neid termineid ühestki seadusest. Ehituse töövõtulepingute üldtingimustes (ETÜ 2013) siiski mõlemaid termineid käsitletakse ning nendega on seotud ka mõningad kohustused. Seepärast vaatleme seekord täpsemalt, mis on põhiline ja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.