Sisukord

24/7 koolitus - Kiire hinnatõus ja muutuvad olud - kuidas muuta ja sõlmida lepinguid muutuvaid olusid arvestades (2 ak.h)

Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 12. jaanuaril 2022.


Eesmärk

Kiiresti arenevad majandussuhted, uued tehnoloogiad, inflatsioon ja hinnatõus sunnivad kõiki tähelepanelikkusele. Tuleb olla paindlik ja ei saa arvestada, et nädala, kuu või aasta pärast on olukord sama, mis täna. Paljudes valdkondades põrkuvad niisuguses olukorras poolte soovid – üks soovib otsustada vastavalt olukorrale aga teine soovib kohe kokku leppida ja hinna „lukku lüüa“.

Koolituse eesmärk on uurida, kuidas saab muuta juba sõlmitud lepinguid ja mida peaks arvestama sellistes olukordades lepingute sõlmimisel.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab, kuidas muuta juba sõlmitud lepinguid
  • teab, mida peaks arvestama sellistes olukordades lepingute sõlmimisel

Sihtrühm

Tippjuhid, juhatuse liikmed, jursitid, finantsistid, müügi- ja ostuspetsialistid, logistikaeksperdid, kvaliteedijuhid jt, kes tööalaselt peavad tagama, et teine osapool täidaks oma kohtustusi korrektselt 


Teemad

Alar Urm käsitleb koolitusel järgmisi teemasid:

  • kuidas muuta juba sõmitud lepinguid
  • mida peab arvestama sellistes olukordades lepingute sõlmimisel

Koolitustel uurime lepingu muutmise võimalusi ning korda ja anname konkreetseid juhiseid selleks, kuidas seda teha. Samuti õpetab koolitus osalejaid sõlmima lepinguid arvestades nende muutuvatest oludest põhjustatud riskidega.


Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Alar Urm 115x115

Alar Urm, advokaadibüroo Blessner partner ja vandeadvokaat

Tegutseva vandeadvokaadina on vandeadvokaat Alar Urmi töölaual hanke, ehituse- ja kindlustuse valdkonna lepingud, probleemküsimused ja vaidlused. Alar Urm on suure juhtimis- ning koolitajakogemusega: on erinevate ülikoolide lektor, lisaks on tal juhi kogemus erinevatest riigiasutustest, paljude äriühingute nii nõukogu kui ka juhatuse liikme kogemus.

Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

79 € + km (94,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

 Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!  

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.