Sisukord

24/7 koolitus - Eestkoste korraldamine ja teostamise kord (e-õpe)

Registreeri koolitusele
Jaga

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 23. aprillil 2021.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda vastuseid enamlevinud küsimustele:
 • Millistel juhtudel ja olukordades määratakse isikule eestkostja?
 • Millised on eestkostjale esitatavad nõuded?
 • Millised on eestkostja ülesanded ja vastutus?
 • Millistel juhtudel on eestkostja esindusõigus välistatud?
 • Milliste eestkostetava nimel tehingute tegemiseks on vajalik kohtu nõusolek?

Koolituse õpiväljundina teab osaleja:

 • eestkoste nõudeid 
 • eestkostja ülesandeid ja vastutust

Sihtrühm

Kohaliku omavalitsuse sotsiaaltöö spetsialistid


Teemad

Vandeadvokaat Piret Pallo, advokaadibüroost Pallo&Partnerid toob välja seadusesätted ja kohtupraktika järgmistel teemadel:
 
 • eestkoste mõiste ja eestkoste seadmise eeldused
 • eestkoste alaealise ja täisealise üle
 • eestkostjale esitatavad nõuded
 • eestkostja ülesanded ja vastutus
 • eestkoste lõppemine
 • eestkoste erijuhud
 

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Piret Pallo

Piret Pallo, advokaadibüroo Pallo&Partnerid juhtivpartner ja vandeadvokaat

Piret Pallo on tegelenud perekonnaõigusega juba ca 10 aastat, muuhulgas ka eestkoste teemadega. Kuna perekonnaõigus on üks kõige isiklikumaid ja emotsionaalsemaid õigusvaldkondi, siis tuleb igale kliendile ja tema murele läheneda personaalselt ning oluline on pakkuda kliendile ka emotsionaalset tuge. Sama kehtib ka eestkoste asjades, kus abivajajateks on eelkõige isikud, kes enda õigusi ja huve ise kaitsta ei suuda ning vajavad seetõttu abilist, kes nende eest seisaks. Kuivõrd perekonnaõiguse valdkond meeldib Piret Pallole kõige enam, siis tegelebki ta käesoleval ajal oma töös enamasti perekonnasjadega.
 
Koolitajana proovib Piret Pallo leida alati vastuseid osalejate küsimustele, vajadusel neid ka pärast koolitust täpsustades ja eraldiseisvalt vastates!

Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

59 € + km (70,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

 Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

     Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Riigihangete seaduse muudatused 2022

Seekordne blogipostitus pärineb meie armastatud koolitajatelt Riigihanke blogist Etapiviisiline elu. Postituse autoriks on advokaat Mario Sõrm.  Riigikogu võttis eile vastu riigihangete seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse. Kokku nähakse valdavalt riigihangete seaduses ette peaaegu 300 muudatust, mis on küll arvuliselt muljetavaldav, kuid drastilisi muutusi kaasa ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.