Sisukord

Veebiseminar - Kuluaruanded ja arvete konteerimise ning kinnitamise automaatika

Jaga

Eeltutvustus

Ootame Teid veebiseminarile, kus Kairit Pabstel tutvustab nutikat e-kuluaruande lahendust, mis võimaldab ettevõtlusega tehtud kulutuste kohta aruanded automaatselt üles laadida ühte keskkonda. Kuluaruandeid on lihtne kinnitusringile saata ja need säilivad pilves nõuetekohaselt ning on igal ajal taasesitatavad. Lisaks vaatame erinevaid võimalusi, kuidas ostuarveid automatiseerida. See tähendab, et arve on süsteemi saabudes juba konteeritud ja liigub automaatselt kinnitusringile.


Sihtrühm

Raamatupidajad, pearaamatupidajad, finantsjuhid, audiitorid, assistendid, juhid, juhatuse liikmed jt spetsialistid, kes omavad kokkupuudet raamatupidamisega.


Aeg ja maht

17. mai 2017, kell 10.00 - 11.30.
(2 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 20 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Kairit Pabstel
Kairit Pabstel

OMNIVA


Maksumus

Registreerudes kuni 8. maini 2017 veebiseminari soodushind 29 € + km (34.80 €) ning hilisematele registreerujatele tavahind 39 € + km (46,80 €). Kõigil seminaril osalejatel on võimalik ka osta 30 päevane järelkuulamise õigus, mille hind on 10 € + km (12 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Koolitusest loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Registreerimine ja lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v
Helen Tammesalu
+372 58 043 270 | + 372 670 66 06
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Tellija juhiste ja lepingu mahu seosest

Riigikohus andis eelmise aasta lõpus avaldatud lahendis juhiseid sellest, kuidas määratleda, kas konkreetne töö on lepingu mahuga hõlmatud või on tegemist lisatööga, mida tellija tasustab täiendavalt. Konkreetses asjas selgus pärast lepingu sõlmimist, et tulenevalt Muinsuskaitseameti nõuetest tuleb teha täiendavaid töid, mida esialgses hinnapakkumises ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu