Sisukord

24/7 koolitus - Töölepingu lõpetamine ja lõpparve (0,9 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

 Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Töövaidluskomisjonis lahendatakse iga-aastaselt ligikaudu 2000 vaidlust ning suur osa neist on seotud töölepingu ülesütlemisega. Koolitusel selgitab tööõiguse advokaat Kaia Kuusler praktiliste näidete toel, kuidas tagada, et ülesütlemist puudutavad dokumendid on korrektselt vormistatud.  

Õpiväljunditena koolituse läbinu:
  • kuidas vormistada ülesütlemisavaldust ja millised on selle levinumad vead
  • millised on lõpparve komponendid ja kuidas neid arvutatakse
  • millised on seaduslikud kinnipidamised lõpparvest

Sihtrühm

Tööandjad ning tööandja esindajad, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad, raamatupidajad, palgaarvestajad


Teemad

Töölepingu lõpetamine ja lõpparve

Pildid / - Kaia Kuusler

Kaia Kuusler, advokaadibüroo KPMG Law vandeadvokaat

Töövaidluskomisjonis lahendatakse iga-aastaselt ligikaudu 2000 vaidlust ning suur osa neist on seotud töölepingu ülesütlemisega. Koolitusel selgitab tööõiguse advokaat Kaia Kuusler praktiliste näidete toel, kuidas tagada, et ülesütlemist puudutavad dokumendid on korrektselt vormistatud. Käsitleme järgmisi teemasid: 
  • ülesütlemisavalduse vormistamine ja levinumad vead
  • lõpparve komponendid ja arvutamine
  • kinnipidamised lõpparvest
  • näited kohtupraktikast

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(0,9 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Maksumus

75 € + km (90,00 €). 

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!

 


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!    

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu seadus on kättesaadav ka võõrkeeltes

Teadupärast on kõik Eesti Vabariigis kehtivad seadused avaldatud Riigi Teatajas. Interneti leheküljelt www.riigiteataja.ee saab õigusakte otsida pealkirja, akti andja ning  muude parameetrite järgi. Sealjuures on mugav võimalus vaadata lisaks kehtivatele redaktsioonidele nii varasemaid kui ka alles tulevikus kehtima hakkavate õigusaktide versioone. Samuti võimaldab Riigi Teataja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.