Sisukord

Sisekoolitus - Strateegiline juhtimine ja edukuse mõõtmine

Jaga

Eeltutvustus

Strateegia on ettevõtte juhtimise üks tööriistadest. Strateegiate juhtimise kvaliteet sõltub nende väljatöötamise põhimõtete loomisest, analüüsist ning selgest ja kõigile mõistetavast mõõtmisest. Strateegiate ning alamstrateegiate väljatöötamisel ning elluviimisel on oluline enesekriitiline suhtumine ja kõikide mõjutegurite võimalikult täpne määratlemine ning sidumine ettevõtte juhtimisega.


Eesmärk

Saavutada arusaam, kuidas luua ning ellu viia prioriteetseid, praktilisi, mõõdetavaid ja ettevõtte vajadusest ja eesmärkidest lähtuvaid strateegiad ettevõtte juhtimisel.

Tulemus
osalejad saavad instrumendid oma ettevõtte strateegilise plaani väljatöötamiseks ja järgimiseks.


Teemad

 • Strateegiline juhtimine
 • Strateegia vajadus
 • Strateegiate väljatöötamise põhimõtted
 • Strateegiate väljatöötamise meetodid
 • Strateegia keskkonna analüüs
 • Strateegia keskkonna analüüsi eeltöö, analüüs ning andmete töötlemine
 • Strateegia keskkonna analüüsi tulemuste rakendamine ettevõtte strateegilise juhtimise väljatöötamisel
 • Kriitilised edukuse tegurid
 • Kriitiliste edukuse tegurite määratlemine ning sidumine ettevõtte strateegilise juhtimisega
 • Strateegia edukuse mõõtmine
 • Strateegia edukuse mõõtmise tulemuste rakendamine ettevõttes
 • Alamstrateegiate loomine: turundus, müük, personal, tootearendus, partnerlus
 • Riskide maandamine, strateegiaprotsessi kavandamine, strateegia ülevaatus ja uuendamine

Koolitajad

Pildid / - Jari_Kukkonen

Jari Kukkonen - Vitalonga OÜ juhtimiskonsultant ja koolitaja
Jari Kukkonen on juhtinud pikaajaliselt rahvusvahelist konsultatsioonifirmat, tal on 22 aastat rahvusvahelist kogemust juhtimiskonsultatsioonide vallas: Lean, kuluefektiivsus, kvaliteet, strateegiad, eestvedamine.  MBA - Süsteemi insener. Jari on tegelenud nii Eesti kui ka rahvusvaheliste ettevõtete motivatsioonisüsteemide süsteemide ja strateegia loomise ja juurutamisega, lisaks tulemusjuhtimise mõõtesüsteemide tulemusliku rakendamisega. Jari Kukkonen on kvaliteedijuhtimise spetsialist ning osalenud ka rahvusvaheliste kvaliteedijuhtimise hindamise žüriis, esinenud avalikel konverentsidel nii Eestis kui ka välismaal, viinud läbi nii avatud- kui ka ettevõtete ja organisatsioonide siseseid koolitusi. Jari on litsentseeritud ISO siseaudiitorite koolitaja ning siseauditi läbiviija, Eesti ainus 20 võtme (20 Keys) litsentsi omav kvaliteedijuhtimise konsultant. Jari on aidanud juurutada arvukalt kvaliteedijuhtimissüsteeme nii kohalikes eraettevõtetes omavalitsustes kui ka sihtasutustes. Jari on olnud mitmel korral nii Eesti kui ka Euroopa ettevõtete kvaliteediauhinna hindajate komisjonis. Jari on alates 2010 oktoober Lean juhtimise akadeemia juhtivkoolitaja.


Lisainfo

Koolituskava kohendatakse vastavalt tellija vajadustele ja soovidele. Koolituse aeg, maht, toimumiskoht ja grupisuurus lepitakse kokku koolituse tellijaga sõltuvalt täpsest lähteülesandest.

Lisainfot jagab meelsasti

Pildid / - 2014 Diana Nõmmik v

Diana Nõmmik
+ 372 580 91 404 | + 372 670 66 06
diana.nommik@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Projekteerija vastu esitatavate nõuete aegumine

Projekteerimisleping on oma olemuselt töövõtuleping, mille tulemiks on valmiv ehitusprojekt. Praktikas on aeg-ajalt probleeme tekitanud projekteerijate vastu esitatavate nõuete aegumine, millest praeguses blogipostituses juttu tulebki. Juhul, kui ehitusprojekti mittevastavus põhjustab ehitise puuduse, siis tsiviilseadustiku üldosa seaduse § 146 lg 2 kohaselt on lepingust tuleneva nõude ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.