Sisukord

24/7 veebiseminar - Kuidas muretult jõuda hankelepingu sõlmimiseni. Koolitaja: Priit Lember

Registreeri koolitusele
JagaPildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 28. mail 2020.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-õppekeskkondaE-õppekeskkonnas saate seminari vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-õppekeskonnas on seminarid personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil e-õppekeskkonda kasutada Google Chrome või Firefox internetibrauseriga (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Hoolimata sisult parima pakkumise esitamisest võib hankelepingu sõlmimiseni jõudmine olla tõsine katsumus. Pakkumus peab olema formaalselt õigesti koostatud ja sisaldama nõutud infot. Sellest aga ei piisa. Pakkuja peab olema valmis vastama hankija päringutele ning selgitustele oma kogemuse, pädevuse ja finantsseisundi, kõrvaldamise aluste, pakkumuse maksumuse kujunemise jpm kohta. Halvimal juhul tuleb konkurentidega rinda pista vaidlustusmenetluses. Hankija peab eeltoodut hindama ning tegema põhjendatud ja seaduslikud otsused. Kõigeks selleks ettenähtud tähtajad on riigihangete seaduses väga lühikesed. Edukas hankemenetluses osalemine ning menetluse läbiviimine nõuab põhjalikku ettevalmistust ja planeerimist. Ettekandes toob Priit esile riskantsed probleemid ning praktilised lahendused nii pakkujatele kui ka hankijatele.


Sihtrühm

Hankijad ja pakkujad ning kõik, kes on antud teemadest huvitatud. 


Teemad

Priit Lember käsitleb veebiseminaril teemat: 

  • kuidas muretult jõuda hankelepingu sõlmimiseni

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%


Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda e-õppekeskkonnas.
(1 akadeemiline tund)


Koolitajad

 

Pildid / - Priit Lember

PRIIT LEMBER, ADVOKAADIBÜROO DERLING PRIMUS VANDEADVOKAAT


Maksumus

Seminari hind on 49 € + km (58,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!
Kõik Addenda 24/7 veebikoolitused leiate SIIT


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt väljastab Addenda OÜ arve 24 tunni jooksul, e-arve saajad saavad seadusega vastava arve e-arvete keskkonda.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 - tellija maksekohustus

Sel korral käsitleme Ehituse töövõtulepingute üldtingimuste (ETÜ 2013) regulatsioone, mis käsitlevad tellijapoolse maksekohustuse tekkimist ja selle rikkumist. Valdavalt akteeritakse ehitustöid igakuiselt vaheaktidega/rahaliste aktidega ning vastavalt teostatud töö proportsioonile esitab töövõtja ka tellijale arve. Juhul, kui tasumine on aga kokku lepitud maksegraafiku ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.