Sisukord

Kuidas minu pakkumusega hanget võita? Vigade ennetus, tuvastamine ja seljatamine pakkumuse koostamisel

Registreeri koolitusele
Jaga

 

KOOLITUS TOIMUB NII VEEBIS KUI SAALIS!

Teie soovile vastavalt oleme valmis koolitust läbi viima veebiülekande vahendusel reaalajas või koha peal Teie ettevõttes!

Veebiülekanne
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

Eesmärk

Koolitus annab praktilise ülevaate, kuidas riigihangetel saavutada edu! 

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab, milliste sammudega saavutada edu, et riigihankel osalemine lõppeks lepingu sõlmimisega
  • kuidas ära tunda hankija vead ja õigeaegselt neile reageerida, selleks et teie pakkumuse edukaks osutumine oleks tõenäoline.

Sihtrühm

Pakkujad, kes osalevad riigihanke konkurssidel


Teemad

Koolitaja Kristiina Kaarna käsitleb koolitusel järgmisi teemasid:

  • vigade ennetus, tuvastamine ja seljatamine pakkumuse koostamisel
  • vead ja tegematajätmised pakkumuses
  • vead hankija selgituspäringutele
  • vead seoses pakkumuse kehtivusajaga
  • hankelepingu korrektne sõlmimine
  • hankelepingu ülesütlemine ja force majeure olukorrad
  • hankelepingu korrektne muutmine.
Koolituse teemad ja nende rõhuasetus sõltub eelkõige koolituse tellija valikust! Viime läbi praktilise lühikoolituse, kus saate majasiseselt individuaalset praktilist nõu, kuidas olla edukad riigihangetel!
 
Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Aeg ja maht

Koolituse eeldatav maht on 2 akadeemilist tundi, millele eelneb eeltöö koolituse Tellija materjalide tutvumisega.

Koolituskava kohandatakse vastavalt tellija vajadustele ja soovidele. Koolituse aeg, toimumiskoht ja grupi suurus lepitakse kokku koolituse tellijaga sõltuvalt täpsest lähteülesandest. Koolituse viime läbi kokkulepitud ajal ja kohas kas veebiülekandena või ka saalikoolitusena. 


Toimumiskoht

Kokkuleppel tellijaga - kas tellija või pakkuja organiseeritud ruumides või e-keskkonnas.

Korraldaja on valmis ka omalt poolt pakkuma lahendust koolitusruumide leidmiseks või e-keskkonna kasutamiseks.


Koolitajad

Pildid / - Kristiina Kaarna

Kristiina Kaarna, riigihangete ekspert ning Advokaadibüroo Sirel & Partnerid jurist

Advokaadibüroo Sirel & Partnerid jurist Kristiina Kaarna on 2017. aasta riigihangete seaduse üks autoreid ja tegutsenud riigihangete valdkonna eksperdi ja avaliku koolitajana üle 10 aasta. Kristiina Kaarna pädevuses on ka krüpto ja virtuaalteenustega seonduv, ühisrahastuse projektid, rahapesu tõkestamise ning andmekaitse valdkonnad.

Kristiina Kaarna on töötanud Rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna nõunikuna, samuti Riigi Kinnisvara AS õigus- ja hankeosakonnas, osaledes muu hulgas CO2 projektis, mis on olnud üks suuremaid ja tööintensiivsemaid Eesti avaliku sektori ehitushanke projekte ja Superministeeriumi projektis. Kristiina Kaarna on omandanud Baseli Ülikooli (Šveits) Euroopa õpingute magistrikraadi, samuti lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduse (L.L.M). Ta on end täiendanud IT Kolledžis. Kristiina Kaarna on mitmete õigusalaste publikatsioonide autor ning olnud Majanduskooli hangete eriala õppejõud.


Meetodid

Praktiline koolitus, kus analüüsime Tellija poolt esitatud pakkumusi, toome näiteid positiivsest praktikast; analüüsime hankeseadust ja -praktikat.


Maksumus

590 € +km (708 €) *

Koolitusele on oodatud osalema kuni 12 osalejat ühest ettevõttest.

* koolitustele, mis toimuvad väljaspool Tallinnat, lisandub sõidukulu 0,3 € km kohta.


Maksumus sisaldab

Koolituse eeltööd, sh tellija materjalidega tutvumist, koolitust, elektroonilisi õppematerjale ja elektroonilisi tõendeid koolituse läbinutele.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Loobumine

Koolituse loobumisel palun teatada kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - Kristina, portree

Kristina Paal
+372 5566 2741

 


Registreeri koolitusele
Jaga

STARTERminsk

  Hello, entrepreneurial student! You do not have an idea? You do not have a team? But you would very much like to learn everything about starting a team and developing the idea? This is for you!   Come and join the STARTERminsk business idea development program!   The program designed by six Estonian universities will help you with all the basic entrepreneurship skills (business development, service design/product ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.