Sisukord

24/7 koolitus - 01.06.2022 jõustuvad riigihangete seaduse muudatused. Rahvusvaheliste sanktsioonide mõjust riigihankelepingutele (e-õpe)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

 Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 25. mail 2022.


Eesmärk

Koolitusel keskendume 1. juunil 2022 jõustuvates Riigihangete seaduse muudatustes sellele, mida hankija peab pärast muudatuste seadusena jõustumist alustatavates riigihangetes riigihanke alusdokumentide koostamisel silmas pidama. Samuti käsitleb ta, millised erisused on raamlepingu sõlmimisel juba riigihanke algusfaasis, lähtuvalt Euroopa Kohtu lahendist C-23/20 Simonsen&Weel ning üle ega ümber ei saa rahvusvahelistest sanktsioonidest seoses Venemaa agressiooniga Ukrainas. Evelin Karindi-Kask räägib sellest, kuidas rakendada 9. aprillil 2022 jõustunud Euroopa Liidu Nõukogu määrust 2022/576, mis kehtestas sanktsioonid riigihankelepingute sõlmimisele.
 
Õpiväljunditena koolituse läbinu:
  • teab riigihangete seaduse rakendamise probleemküsimusi ja oskab hangete läbiviimisel arvestada seaduselooja mõtet ja tahet
  • tunneb riigihangete reaalset praktikat hankija ja pakkuja poolt vaadatuna
  • oskab tõlgendada riigihangete praktikat ning väldib pikki ja kulukaid hankevaidlusi

Sihtrühm

Riigi- ja KOV vastutavad juhid, hankespetsialistid, juristid ning teised hankeid läbiviivate ettevõtete esindajad:

  • avalik- õiguslike insitutsioonide spetsialistid, kes puutuvad kokku riigihangete korraldamisega
  • aktiivsed pakkujad, nii tippjuhid kui ka spetsialistid
  • juristid, kes tegelevad hankealase nõustamise ja hankevaidluste lahendamisega
  • audiitorid, kes auditeerivad riigihangete valdkonnas
  • EL projektide koordinaatorid, kellel on vajadus hanke korras osta kaupu ja teenuseid
  • kõik, kes on antud teemadest huvitatud

Teemad

01.06.2022 jõustuvad riigihangete seaduse muudatused. Rahvusvaheliste sanktsioonide mõjust riigihankelepingutele

Pildid / - Evelin Karindi Kask

Evelin Karindi-Kask, rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna nõunik

Evelin Karindi-Kask keskendub 1. juunil 2022 jõustuvates Riigihangete seaduse muudatustes sellele, mida hankija peab pärast muudatuste seadusena jõustumist alustatavates riigihangetes riigihanke alusdokumentide koostamisel silmas pidama. Samuti käsitleb ta, millised erisused on raamlepingu sõlmimisel juba riigihanke algusfaasis, lähtuvalt Euroopa Kohtu lahendist C-23/20 Simonsen&Weel ning üle ega ümber ei saa rahvusvahelistest sanktsioonidest seoses Venemaa agressiooniga Ukrainas. Evelin Karindi-Kask räägib sellest, kuidas rakendada 9. aprillil 2022 jõustunud Euroopa Liidu Nõukogu määrust 2022/576, mis kehtestas sanktsioonid riigihankelepingute sõlmimisele.


Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(50 minutit)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

69 € + km (82,80 €). 

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Riigihangete seaduse muudatused 2022

Seekordne blogipostitus pärineb meie armastatud koolitajatelt Riigihanke blogist Etapiviisiline elu. Postituse autoriks on advokaat Mario Sõrm.  Riigikogu võttis eile vastu riigihangete seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse. Kokku nähakse valdavalt riigihangete seaduses ette peaaegu 300 muudatust, mis on küll arvuliselt muljetavaldav, kuid drastilisi muutusi kaasa ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.