Sisukord

Helen Tammesalu

koolitusjuht
+372 5804 3270
helen.tammesalu@addenda.ee

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduste bakalaureuse haldusjuhtimise erialal. Vabal ajal armastan tegeleda kõiksuguste spordialadega, kitesurfi ja rattasõiduga. Addendas meeldib mulle meie armas ning sõbralik töökollektiiv, kellele saab alati loota.

Töötamise juures motiveerib mind eelkõige see, et ma saan iga päev näha ning suhelda paljude erinevate inimestega. Mulle meeldib, mida ma teen ja oma tegevustes püüan olla alati positiivne ning rõõmsameelne, nakatades ka teisi.
Minu eesmärgiks on see, et meie koolitused sujuksid hästi ning kõik kliendid oleksid koolitupäeva lõpus õnnelikud ning sooviksid taas meiega koostööd teha.


Kolleegid minust: Helen on alati rõõmsameelne, asjalik ja mis peamine – usaldusväärne.

koolitusjuht
+372 5804 3270
helen.tammesalu@addenda.ee

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Garantii olemus

Juba 2015. a kadus koos uue ehitusseadustiku jõustumisega seadusest tuleneva ehitise garantii nõue. Seetõttu on oluline ehituse töövõtulepingutes garantii tingimustes kokku leppida. Kuna tellija enam seadusest  tuleneva garantiiga kaitstud ei ole, on ka garantii üle tekkivaid vaidluseid järjest rohkem. Järgmises paaris uudisnupus käsitlemegi garantiid. Seekord ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.