Sisukord

24/7 veebiseminar - Hankemenetluse kehtetuks tunnistamine. Koolitaja: Jaana Nõgisto

Registreeri koolitusele
JagaPildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 28. mail 2020.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-õppekeskkondaE-õppekeskkonnas saate seminari vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-õppekeskonnas on seminarid personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil e-õppekeskkonda kasutada Google Chrome või Firefox internetibrauseriga (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Iga hankemenetlus ei lõpe hankelepinguga. Paljud pakkujad on vastamisi seisnud olukorraga, kus pärast pakkumuste avamist näib, et nende pakkumus ilmselt osutub edukaks. Kuid justkui kiuste otsustab hankija hankemenetluse kehtetuks tunnistada. Või juhtub see pärast edukat vaidlustusmenetlust, mille loogiliseks jätkuks pidanuks olema hankeleping vaidlustajaga. Millal on hankemenetluse kehtetuks tunnistamine päriselt kantud hankija põhjendatud vajadusest ja millal soovimatusest minna hankelepingusse edukaks osutuva pakkujaga? Kuidas saavad pakkujad oma õigusi kaitsta? Mis täpsemalt on kehtetuks tunnistamise põhjendatud vajadus ja kuidas seda kindlaks teha? Mida peab hankija ära näitama selleks, et nõutaval tasemel oma otsust põhjendada? Milliseid alternatiive peab hankija kaaluma? Ettekanne on suunatud nii hankijale kui pakkujale, vastab praktika pinnalt ülal püstitatud küsimustele ning räägib hankemenetluse kehtetuks tunnistamise eduka vaidlustamise võimalustest. Teema leiab käsitlust ka uue koroonaviiruse leviku ja sellest tuleneva eriolukorra kontekstis.


Sihtrühm

Hankijad ja pakkujad ning kõik, kes on antud teemadest huvitatud. 


Teemad

Jaana Nõgisto käsitleb veebiseminaril teemat: 

  • hankemenetluse kehtetuks tunnistamine

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda e-õppekeskkonnas.
(1 akadeemiline tund)


Koolitajad

 

Pildid / - Jaana Nõgisto

JAANA NÕGISTO, ADVOKAADIBÜROO FORT LEGAL PARTNER


Maksumus

Seminari hind on 49 € + km (58,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!
Kõik Addenda 24/7 veebikoolitused leiate SIIT


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt väljastab Addenda OÜ arve 24 tunni jooksul, e-arve saajad saavad seadusega vastava arve e-arvete keskkonda.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Haiguspäevade hüvitamise kord perioodil 1.01.2021 - 30.04.2021

Piiramaks COVID-19 viiruse levikut, kehtib alates käesoleva aasta algusest võrreldes senisega teistsugune haiguspäevade hüvitamise regulatsioon. Tegemist on ajutise muudatusega, mis kehtib ainult konkreetsel perioodil: alates 1.01.2021 kuni 30.04.2021. Perioodi 1.01.2021 – 30.04.2021 kehtib haiguspäevade hüvitamisel reegel, et töötaja omavastutus on esimene haiguspäev, ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.